5 spôsobov ako môžete sledovať aktuálne pivné menu v Pivotéke v Trnave

V našej vlajkovej lodi predaja remeselného piva – prevádzke Pivotéka Trnava – sme sa rozhodli ísť cestou digitalizácie. Zapojili sme sa do “business” programu americkej spoločnosti UNTAPPD, ktorá ponúka jednoduché a variabilné riešenie zobrazovania pivného menu. Pripravili sme pre vás prehľad 5 spôsobov, ako môžete zistiť, čo je u nás na výčape a v chladničkách.

Na úvod by som rád zdôraznil, že na sledovanie pivného menu nie je potrebné byť prihlásený do aplikácie a dokonca nie je potrebné ani len byť našim fanúšikom na facebooku. To znamená, že naše menu môžu sledovať aj takí z vás, ktorí nepoužívajú sociálne média, ktorí sa nechcú nikde prihlasovať. Tento úplne anonymný spôsob sledovania pivného menu však neposkytuje všetky výhody, ktoré untappd ponúka. Všetky zobrazenia pivného menu však ponúkajú automatickú a okamžitú synchronizáciu a teda vždy uvidíte aktuálne zoznamy.

Ak máte svoj podnik s remeselným pivom a aj vy by ste radi začali používať UNTAPPD s pivným menu, ozvite sa nám na 0911 648 669 a my všetko vybavíme za vás.

(1) Facebooková stránka – @pivotekatrnava (len cez počítač a pre prihlásených)

Aj napriek tomu, že ide o alkohol, facebook umožňuje vytvoriť automatizovanú kartu s názvom “Beer List”, ktorá sa zobrazuje na fanúšikovskej stránke Pivotéky. Nie je to však dostupné pre neprihlásených návštevníkov facebooku. Po kliknutí na danú kartu “Beer List” sa dostanete do ponukového listu, v ktorom si v hornej časti môžete kliknúť na požadovanú ponuku. Na výber je z 5 častí menu – Čapované pivo – 5l párty súdky – Fľaškové pivo – Ponuka doplnkového sortimentu – Trifft odmeny. Pre tých z vás, ktorí si chcete svoj nákup dopredu vykalkulovať, v tomto zobrazení uvidíte aj predajné ceny.

(2) Podstránka Pivotéky na webstránke Untappd (aj pre neprihlásených)

Webová stránka funguje na princípe “zrkadlenia” mobilnej aplikácie a naopak. To znamená, že bez ohľadu na to, či máte aplikáciu alebo nie, dokážete sledovať aktuálne pivné menu. Pre neprihlasených užívateľov vám ukáže popisy pív, aktuálne menu a navedie vás do podniku. Na druhej strane, prihlásený užívateľ má plné výhody, ktoré táto najpoužívanejšia pivná aplikácia na svete ponúka. Jej výhody si predstavíme v samostatnom článku. V každom prípade stačí kliknúť na untappd.com a do “Search” zadať “Pivotéka Trnava” a označiť “Venue” (v preklade podnik) a zobrazí vám Pivotéku. Môžete kliknúť aj na odkaz TU. Okrem pivného menu tam nájdete aj základné informácie ako otváracie hodiny a aktivity všetkých prihlásených užívateľov, ktorí nejakým spôsobom tvorili interakciu s podnikom alebo s pivami, ktoré si v podniku kúpili, vrátane fotiek a hodnotení.

(3) Mobilná aplikácia UNTAPPD pre Android a iPhone (len pre prihlásených)

Tento level sledovačky je pre každého craftbeerového nadšenca, ktorý chce mať o všetkom prehľad a chce navyše aj svoje vyskúšané remeselné pivá hodnotiť. Je to šikovná a rýchla aplikácia, ktorá umožňuje okrem sledovania pivného menu aj hodnotiť, komentovať, checkinovať či pridávať fotky. Taktiež sa môžete spojiť so svojimi kamarátmi a sledovať, čo pijú oni alebo aj kde to práve pijú.

Aplikáciu si stiahnete na týchto linkoch:

(4) Podstránka Pivotéky na www.zivepivo.sk so zobrazením pivného menu

Na našej webovej stránke nájdete aj podstránky podnikov a všetky podniky, ktoré používajú untappd business budú mať možnosť na našom webe zobraziť svoje aktuálne menu. Takto TU už teraz môžete nájsť pivné menu Pivotéky.

(5) TV aplikácia priamo na prevádzke Pivotéky

Nakoľko zákazníci pôvodného konceptu Beer Station boli zvyknutí sledovať pivné menu aj priamo na TV na prevádzke, sme veľmi radi, že aj túto možnosť untappd ponúka. Veľkou výhodou je však to, že TV menu zobrazuje aj etikety, hodnotenia a pre zjednodušenie len cenu 1 litrovej fľaše. Navyše môžeme hlavné menu deliť na sekcie a tak zvýrazniť napríklad to, ktorý pivovar je Pivovar Mesiaca a ktorý je v ponuke u nás Nový (to sa samozrejme rovnako delí aj na ostatných zobrazeniach pivného menu).

Jedna zo srandičiek novej digitálnej éry sú SMART hodinky. Tí z vás, čo používajú napr. Apple Watch, sa o aktivite na untappd (v rámci svojich vybraných upozornení) môžu dozvedieť priamo na hodinkách.

Toto je základných 5 zobrazení pivného menu, ktoré vďaka UNTAPPD ponúkame svojim návštevníkom. Business aplikácia Untappd navyše ponúka možnosť vytlačiť celé pivné menu ako cenník umiestnený vo fyzickej podobe na prevádzke – to sa hodí okrem prípadu kontroly SOI aj pre návštevníkov, ktorí si chcú pozrieť ceny všetkých fľaškových pív. V momente ak sa ponuka fľaškových pív každý týždeň mení, je toto nepostrádateľný pomocník pre prevádzkara, nemusí totižto každú fľašu olepiť cenovkou.

Ako ste si už všimli na všetkých náhľadoch v článku, aplikácia UNTAPPD sa zobrazuje v angličtine. Je to už tak, že aby americká spoločnosť urobila slovenskú jazykovú verziu, musela by vidieť v počte používateľov, že sa to oplatí. Totižto, existujú aj iné jazykové verzie ako napr. nemčina, španielčina a pod. Na druhej strane je aplikácia tak jednoduchá, že sa dá ľahko používať aj užívateľmi, ktorí v angličtine nie sú až tak zdatní.

Na Slovensku sú len 4 podniky, ktoré využívajú túto službu od UNTAPPD: Hangout, 100 pív, Be Unorthodox Craft Beer Bar a Pivotéka Trnava.

VÝZVA PRE PODNIKY S REMESELNÝM PIVOM

Chcete zaviesť UNTAPPD aj vo vašom podniku?

Ozvite sa nám a my všetko zariadime za vás.

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Nezaradené

Beer Station Fest opäť v Tržnica Nivy!

  Pozývame vás na ďalšie pokračovanie festivalu remeselých pív – BEER STATION FEST.Zavíta k nám opäť viac ako desať pivovarov zo Slovenska, Čiech a Poľska. 

Aktuality

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Close Menu
×
×

Cart