Živé Pivo pomáha pivovarom s vlastnými e-shopmi, vytvárame “tržnicu”

Je to už viac ako 3 mesiace, čo sme sa rozhodli pozastaviť činnosť nášho vlastného e-shopu s ponukou remeselného piva slovenských, českých a zahraničných pivovarov. Za tú dobu sme si uvedomili správnosť nášho rozhodnutia v danom čase a rozhodli transformovať tento pôvodny e-shop na tzv. “tržnicu”. Jednoduchým spôsobom a funkčnosťou nášho pôvodného e-shopu sme nastavili všetky dostupné pivá pivovarov, ktoré majú svoje vlastné e-shopy ako “externé produkty”. Čo to pre vás a pivovary znamená?

V rámci tržnice pivo už nebudeme distribuovať my. Budeme o ňom písať, pomáhať pivovarom a podnikom s remeselným pivom prezentovať sa. V rámci e-shopu (neskôr pod doménou craftbeer.sk) nájdete pod rovnakou funkcionalitou výber (nielen) slovenských pív, ktoré sú predávané a distribuované v rámci regiónu či celého Slovenska. Po 1. vlne pandémie a pred a počas 2. vlny sa viacero pivovarov rozhodlo spustiť na svojom webe vlastný e-shop a pomôcť tak svoje pivo dostať do slovenských domácnosti (tu je článokVeľký prehľad e-shopov s remeselným pivom“). Väčšinou tieto pivá nájdete v priaznivej cene, akokeby ste navštívili ich podnikovú predajňu. Niektorí z nich dokážu svoje pivo zaviezť na celé Slovensko vďaka dohodám s kuriérskymi spoločnosťami. V novom roku u nás takto postupne nájdete všetky slovenské pivovary, ktoré majú svoj e-shop alebo ponuku iných e-shopov, ktoré sa s nami dohodnú na prezentácii ich ponuky. Novinky a chýbajúce pivá z portfólia budeme postupne pridávať.

Pri každom z týchto pív, ktoré sa u nás zobrazí v rámci “eshopu”, máte možnosť kliknúť na tlačidlo “Kúpiť” a v tom momente sa dostanete na e-shop daného pivovaru, na produktovú stránku toho daného piva. Pri produktoch sa v popise môžu nachádzať aj informácie o dopravných možnostiach ich e-shopu.

Výhody tržnice:

  • jednoduché vyhľadávanie podľa vlastností piva
  • kompletný popis piva a jeho vlastností
  • celá ponuka pív SK e-shopov na 1 mieste
  • články v blogu s hodnotením pív

Nevýhody trhoviska:

  • nákup môžete realizovať iba v 1 pivovare naraz – t.j. aktuálne nie je zavedený žiadny režim v podobe kumulácie objednávok všetkých zúčastnených pivovarov do 1 závozu
  • ponuka nemusí byť vždy úplne aktuálna, v rámci svojich možností budeme ponuku externých partnerov (pivovarov) aktualizovať a poukazovať na novinky

Podotýkam, že túto službu pivovarom nespoplatňujeme a berieme to ako náš záujem o rast kategórie a našu pomoc v týchto ťažkých časoch. Je len na vás, či si ku tomuto systému prepojenia tržnice s e-shopmi pivovarov v nadväznosti na náš obsahový web s blogom a informáciami o pivovaroch získate vzťah a či ho budete využívať. Našou víziou zatiaľ ostáva to, aby sme portál Živé Pivo udržali ako miesto, kde nájdete rôzne informácie o novinkách, o pivovaroch či podnikoch a udalostiach súvisiacimi s remeselným pivom na Slovensku.

Pre viac informácii a záujem o spoluprácu (reklama, zobrazenie produktov e-shopu a pod.) nás kontaktujte (0911 648 669).

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Nezaradené

Beer Station Fest opäť v Tržnica Nivy!

  Pozývame vás na ďalšie pokračovanie festivalu remeselých pív – BEER STATION FEST.Zavíta k nám opäť viac ako desať pivovarov zo Slovenska, Čiech a Poľska. 

Aktuality

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Close Menu
×
×

Cart