V 9. časti podcastu NA PIVE s Imrom sa dozviete viac o domácom varení piva či pivných súťažiach

V 9. časti podcastu NA PIVE si Peťo na rozhovor pri pive pozval Imra Nogella, s ktorým sa rozprával na rôzne témy, najmä o domácom varení piva, jeho hodnotiteľských skúsenostiach na rôznych pivných súťažiach. Tento podcast moderovaný Peťom Holčíkom z pivovaru Hellstork si môžete vypočuť priamo v tomto článku alebo na podcastových službách Spotify či Google podcast.

“Konečne sme sa po 4 mesiacoch dohadovania stretli. Opäť jeden z mojich priateľov, známa postavička nielen bratislavských craftových pubov, pivný nadšenec a degustátor. Imrich Nogell – Guru slovenskej sekcie ratebeer.com a veľka opora značky @beermalade – uvádza Peter v popise podcastu. S Imrom sa osobne poznám, obdivujem jeho vášeň pre pivo. Spolu s manželkou Monikou varia z craftových pív výborné džemy “Beermalade“.

Ako uvádza v podcaste “Pokecali sme o ochutnavaní, súťažiach, BJCP až sme sa pretli pri slovenskom streetpunku – to vás čaká na konci roka ako bonus.” Mimochodom, pivné džemy BEERMALADE budete môcť ochutnať aj v Trnave, počas kvízu pod mojim vedením 25.5.2022 (kvíz od 19:00, ochutnávka a prezentácia o 20:00) – link na udalosť TU.

Nahrávanie podcastov sa realizuje v profesionálnom podcastovom štúdiu PODCASTER BRATISLAVA, ktoré zabezpečí vysokú kvalitu nahrávky.

Podcast si môžete vypočuť TU:

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hodnotení: 1

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Nezaradené

Beer Station Fest opäť v Tržnica Nivy!

  Pozývame vás na ďalšie pokračovanie festivalu remeselých pív – BEER STATION FEST.Zavíta k nám opäť viac ako desať pivovarov zo Slovenska, Čiech a Poľska. 

Aktuality

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Close Menu
×
×

Cart