Prostredie pivovaru Palffy Brauerei očarilo amtosférou krásneho kaštieľa vo Svätom Jure

V rámci rodinného výletu som na nedeľu určil krásny kaštieľ Palffy vo Svätom Jure, kde sa len od 13. mája začalo v rámci Hostinca Palatín čapovať pivo z ich vlastného pivovaru Palffy Brauerei, ktorý sídli v areáli kaštieľa.

Ochutnali sme Jozefovu desinku na osviež(t)enie a Rudyho záletnícku IPU 15°, ktoré svojou chuťou a piteľnosťou nesklamali, no hodnotenie by som nechal radšej na odborníkov. Krásne nádvorie a záhrada kaštieľa umocňovali pocit vznešenosti pri zdvíhaní pivného pohára. Fľašky so sebou sme si vziať ešte nemohli, ich predaj spusita až počas oficiálneho otvorenia pivovaru 26. júna, kedy je okrem dobrého piva a jedla pripravený aj celodenný program pre deti. Všadeprítomná “novota”, kvalitné materiály a prepracovaná architektúra celého areálu sa podpísali aj na cenovke, keďže za veľké pivo už musíte ťahať z peňaženky papierovú bankovku. Ono to pre už známu klientelu nie je však nič nové, nakoľko donedávna na pípach svietilo logo pivovaru ERB.

Viac o pivovare si môžete pozrieť v ich profile na našom webe a dole priloženej fotogalérii:

Fotografie vytvoril Ján Staškovič (janstaskovic.sk

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Nezaradené

Beer Station Fest opäť v Tržnica Nivy!

  Pozývame vás na ďalšie pokračovanie festivalu remeselých pív – BEER STATION FEST.Zavíta k nám opäť viac ako desať pivovarov zo Slovenska, Čiech a Poľska. 

Aktuality

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Close Menu
×
×

Cart