PIVSTAGRAMOVINY: Za rok 2020 navarili vyše 200 rôznych pív, čo však na poľský Funky Fluid hovoria pivní instagrameri

Poľský kočovný pivovar Funky Fluid z Varšavy ste už niektorí mohli spoznať vďaka výhradnej distribúcii Beer Station. Dá sa kúpiť v e-shope beerstation.sk s celoslovenským závozom, ako aj priamo v prevádzke Beer Station Vivo v Bratislave. V dnešnom dieli #pivstagramoviny sme sa pozreli na hodnotenia pivných instagramerov, ktorí tento pivovar skúsili a zhodnotili na svojich Instagramových profiloch.

Shakesbeer.sk (follow TU)  ochutnal viacero pív tohto pivovaru. Tuto som zvolil pivo Crazy Hazy IPA, ktoré od shakesbeer-a dostalo hodnotenie 7 z 10. Ochutnal však aj Double Rachbock (v spolupráci Funky Fluid a Nepomucen), v ktorom nájdete chuť zaúdeného oštiepku, či Sour Grapes – Grape Berliner Weisse.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Shakesbeer (@shakesbeer.sk)

DannyHillBeer (follow TU) skúšal viacero pív z dielne Funky Fluid. V príspevku som vybral ACID TRIP Sour Triple IPA s náložou ovocia a 9% alkoholu.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa DannyHillBeers (@dannyhillbeers)

V e-shope beerstation.sk teraz nájdete aj špeciálny futbalový EUROBOX, ktorý obsahuje 24 rôznych pív navarených špeciálne na počesť každého účastníka ME2020 vo futbale. Zadajte do poznámky “zivepivo” a získajte 10% zľavu

 

Pivný bloger (follow TU) alias ja som sa dostal ku 4 kúskom tohto pivovaru. 2 boli štýlu Gelato a okrem I remember my first checkin mám v chladničke ešte ACID TRIP. Tuto by som vyzdvihol Gelato Pastry Sour Passion Fruit, Mango & Peach, čo je pivo, ktoré vlastne podľa mňa už ani nie je pivo, ale hustý alkoholový džús, ktorý môže nájsť obľubu u našich nežnejších polovičiek (podobne ako u tej mojej).

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Pivný Bloger (@pivnybloger)

Pivný denník (follow TU) sa veľmi príjemne nechal opantať pivom Chocolate Waffle, v ktorom cítil krásnu mliečnu čokoládu a kávu. Šokovala ho hustota piva a jasne skrytý alkohol, čo je práve fakt, ktorý na dobrých tmavých pivách dokážu nadchnúť aj mňa. Musím si toto pivo ešte zadovážiť.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Pivný denník (@pivny_dennik)

U viacerých z týchto pivných instagramerov nájdete aj ďalšie hodnotenia tohto poľského pivovaru. Objavujte pivo spolu s nimi a sami sa presvedčíte, že tento poľský kočovný pivovar si naozaj kladie na rozmanitosť a v ich pivách nájdete skutočné chuťové tornádo.

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Nezaradené

Beer Station Fest opäť v Tržnica Nivy!

  Pozývame vás na ďalšie pokračovanie festivalu remeselých pív – BEER STATION FEST.Zavíta k nám opäť viac ako desať pivovarov zo Slovenska, Čiech a Poľska. 

Aktuality

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Close Menu
×
×

Cart