Rye Island

Kamenný pivovar Veľký Meder

Príbeh pivovaru

Remeselný pivovar Rye Island (Veľký Meder, okres Dunajská Streda, región Podunajsko, Slovensko) vznikol úplne prirodzenou cestou začínajúc s objavením nového, a postupnou záľubou a vášňou pre pivo, cez ťažké rozhodnutia, vytrvalosť až po vysnívaný cieľ mať vlastný kamenný pivovar, ktorý sa v krátkej budúcnosti stane skutočnosťou.

Všetko sa to začalo s varením piva z koncentrátu, čo rýchlo prehuplo do varenia z klasických surovín. Po pozitívnych odozvách kamarátov a rodiny bol v lete 2017 založený pivovar Rye Island. V súčasnosti sa zameriava predovšetkým na vrchne kvasené nefiltrované a nepasterizované pivá, časom však plánuje zaradiť do svojej ponuky aj ležiaky. 

Základňu pivovaru nájdete v srdci Žitného ostrova, v malom mestečku Veľký Meder, ktoré je známe svojimi termálnymi prameňmi. V tomto meste prevádzkuje pivovar aj svoju piváreň pod názvom BeerHeaven, ktorý sa teší veľkej obľube u svojich veľkomederských pivárov.

Kontakt

+421907453128
Firma:
Rye Island
Adresa:
Svätého Štefana 2113/46, Veľký Meder
Distribútor:
Imrich Kurti – 0908 305 471
Telefón:
+421907453128
E-mail:
ryeislandbeer@gmail.com

Zoznam pív

Zobrazí sa iba v prípade, že sa pivá daného pivovaru nachádzajú v našej databáze. V prípade záujmu o pridanie do databázy kontaktujte správcu

Kde sa čapuje alebo predáva

Zoznam podnikov, kde sa pivo daného pivovaru čapuje alebo predáva sa zobrazí iba v prípade, že sú tieto dáta vyplnené v administrácii profilu. V prípade záujmu kontaktujte správcu.

Pivovar na UNTAPPD

Galéria

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 4.2 / 5. Počet hodnotení: 5

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Novinky v pivovare

Z nášho magazínu

Každý pivovar má nárok na publikovanie článku ZADARMO. V prípade záujmu kontaktujte správcu portálu. 

Reklama

Od našich partnerov a obľúbené články

Najnovšie články v magazíne

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Čítaj viac
Close Menu
×
×

Cart