Pivný kvíz zavíta do Martina, 1. kolo bude v bare U kocúra

Po 3 kolách Pivného kvízu v Trnave sa rozhodli zorganizovať ten svoj aj majitelia prevádzky Beer Station v Martine. Bude sa konať už vo štvrtok 5.9. v bare U kocúra. Takýto Pivný kvíz je účelovo pripravený na vzdelávanie spotrebiteľov o slovenskej craftbeer scéne, s malým prispôsobením na región, v ktorom sa koná.

“Zober kamošov a príď na poriadny pivný kvíz v Martine. Čakajú na teba otázky zo Slovenského craft beer prostredia, budeme ochutnávať pivo, slad a privoniame si aj k chmeľu 🙂 ak máš dobre čuchové a chuťové bunky, máš šancu vyhrať množstvo cien (pivo, poháre, pivné fľaše, podpivníky, poukážky na pivo a prehliadku pivovaru…) od našich pivných partnerov: Panský pivovar Bojnice, pivovar Baťák, pivovar Čierny kameň, Beer Station Martin a Maroma ( dodávateľ sladu a chmeľu).” – uvádza organizátor Pivného kvízu Michal Jančovič, spolumajiteľ prevádzky Beer Stationv Martine.

Pivné kvízy nie sú pre účastníkov príliš jednoduché, no nie sú nezvládnuteľné. Pripraviť sa môžu na našom webe www.zivepivo.sk, ale aj iných portáloch ako opive.sk či samostatných weboch známych slovenských pivovarov. Nakoľko cieľom je zabaviť sa, popri tímovom kvíze je súčasťou aj individuálne bonusové kolo, v ktorom súťažia jednotlivci prostredníctvom svojich mobilných telefónov. Celý kvíz takto naberá na obrátkach a motiváciou sú ozaj hodnotné ceny od partnerov.

Partneri Pivného kvízu v Martine sú:

V prípade záujmu zúčastniť sa, registrujte sa na bare U kocúra alebo na prevádzke Beer Station Martin, ktorá sídli v Hypermarkete Tesco.

LINK NA UDALOSŤ TU

Darčekové poukazy

Výhodné multipacky

Pivný MYSTERY box

Close Menu
×
×

Cart