Ochutnali sme pivá a uhorkovicu v Košickom Hostinci

Pri návšteve mojich “študentských” Košíc som s Matúšom z Beer Station Košice nemohol po práci večer nenavštíviť aj košický Pivovar Hostinec. Nebolo to vtedy prvýkrát, avšak bolo trochu viac času a kľudu, tak sme nezaháľali a ochutnali sme toho viac. Pri návšteve mojich “študentských” Košíc som s Matúšom z Beer Station Košice nemohol po práci večer nenavštíviť aj košický Pivovar Hostinec. Nebolo to vtedy prvýkrát, avšak bolo trochu viac času a kľudu, tak sme nezaháľali a ochutnali sme toho viac.

Na úvod zvykneme začínať Košickými majstrami 10°-kou alebo Hostinskou 12°-kou a potom po výbornom jedle to už nemá konca kraja. Kto má rád kyseláče, tak musí skúsiť BB Love Garden Party. Pšeničné pivo s vysokým podielom malín a čiernych ríbezlí. Má krásnu ružovo-fialovú farbu a veru, že pošteklí vás na jazyku svojou sviežou kyslou ovocnou chuťou. Extrémne piteľná vec. Pred pár dňami som toto pivko dokonca ochutnal spolu s Matúšom a manažérom pivovaru Marekom aj priamo z tanku.

Neviem ako vy, ale pre mňa je degustovanie v týchto typoch podnikov veľmi nákazlivé. Jedno druhé tretie. A už to ide. Po niekoľkých “ipách” a “apách” sme s Matúšom neodolali ochutnaniu Uhorkovice a Mandarinkovice. Také nebíčko v papuli som nemal už teda dávno. Oplatí sa skúsiť, nikde inde som o takýchto drinkoch nepočul zatiaľ.

Ráno nebolo až tak zlé. Choďte. Neoľutujete.

#pivovarhostinec #uhorkovica #kosickimajstri #kosice

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Nezaradené

Beer Station Fest opäť v Tržnica Nivy!

  Pozývame vás na ďalšie pokračovanie festivalu remeselých pív – BEER STATION FEST.Zavíta k nám opäť viac ako desať pivovarov zo Slovenska, Čiech a Poľska. 

Aktuality

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Close Menu
×
×

Cart