Módne vzory kuchynských panelov

Kuchynské panely sú hitom posledných sezón. Niet divu, tradičné nástenné kachličky vyžadujú starostlivú prípravu pred aplikáciou lepidla a majú veľmi obmedzený dizajn. V súčasnosti sú kuchynské panely vo veľkých i malých kuchyniach skutočným hitom. Prečo zvoliť sklenené panely namiesto tradičných obkladov?

Tvrdené sklo – materiál budúcnosti

Sklenené panely z tvrdeného skla sa ľahko inštalujú, nevyžadujú špeciálnu prípravu steny. Po inštalácii počkajte 24 hodín, než lepidlo stuhne. V porovnaní s tradičnými obkladmi stien sa ľahšie udržiavajú v čistote – vďaka hladkému povrchu sa prach, nečistoty a suché mastnoty ľahko odstraňujú vlhkou handričkou s čistiacim prostriedkom. Sklenené hodiny sú odolné voči vysokým teplotám a mechanickému poškodeniu. Je oveľa ťažšie poškodiť časť skleneného panelu než nástenného obkladu. Sklenené panely majú tiež takmer nekonečný výber vzorov a farieb, takže ich ľahko prispôsobíte výzdobe vašej kuchyne.

Trendy pre rok 2021

Jedným z trendov, ktorý bude ešte aktuálnejší v terajšej sezóne, je trend návratu k prírode. Pod týmto názvom sa skrýva mnoho prvkov, ale predovšetkým ide o vytvorenie vlastného zeleného priestoru v interiéri, plného živých rastlín, kvetov a rastlinných motívov. Ak máte veľkú kuchyňu, potom v nej nájdite miesto pre živé zelené listy. Celú kompozíciu obohatia sklenené panely s motívmi listov, bambusových výhonkov alebo kvetov, ktoré vdýchnu interiéru jarnú a čerstvú energiu.

Farby krajiny – pieskovobéžová, teplá hnedá a olivovozelená

Farby krajiny sú najnovším trendom v dekoratérstve, ktorý sa rázne presadí v jarnej/letnej sezóne. Okrem celkového béžového vzhľadu budú tiež v móde farby, ako je teplá hnedá, mätovozelená, vínová, tmavomodrá a pieskovobéžová. Tieto farby budú tiež zaujímavým nápadom pre usporiadanie kuchyne – kuchynské panely s motívom púštneho piesku alebo amazonskej džungle prelomia všadeprítomnú bielu.

Boho štylizácia – americké sedemdesiate roky

Boho štýl zažil svoj rozkvet v roku 2019 a od tej doby je na vrchole najpopulárnejších dekoratérskych trendov. Boho štylizácie sú ľahké, nadväzujú na americké sedemdesiate roky, takže v nich nechýba krajkové makramé, drevo a materiály, ako je prútie a ratan. Ak je vaša kuchyňa malá, môžete jej dodať ľahkosť výberom kuchynského panelu s grafikou v štýle boho.

Loftové inšpirácie z newyorských činžiakov nielen pre bohatých

Loftový štýl, ktorý má svoj pôvod v newyorských činžiakoch, si mnohí z vás zamilovali. Nevšedná kombinácia dreva a kovu, tehlové prvky v interiéri a tmavé farby sú rozhodne tým pravým návrhom pre veľkú kuchyňu. Do kuchyne v loftovom štýle sa hodia kuchynské panely s tehlovým motívom alebo v šedých farbách, napr. šedo-čierne ombré.

Pri zariaďovaní módnej kuchyne využite všetky možnosti jej usporiadania. Kuchynské sklenené panely ich poskytujú naozaj veľa.

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Nezaradené

Beer Station Fest opäť v Tržnica Nivy!

  Pozývame vás na ďalšie pokračovanie festivalu remeselých pív – BEER STATION FEST.Zavíta k nám opäť viac ako desať pivovarov zo Slovenska, Čiech a Poľska. 

Aktuality

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Close Menu
×
×

Cart