Módne vzory kuchynských panelov

Kuchynské panely sú hitom posledných sezón. Niet divu, tradičné nástenné kachličky vyžadujú starostlivú prípravu pred aplikáciou lepidla a majú veľmi obmedzený dizajn. V súčasnosti sú kuchynské panely vo veľkých i malých kuchyniach skutočným hitom. Prečo zvoliť sklenené panely namiesto tradičných obkladov?

Tvrdené sklo – materiál budúcnosti

Sklenené panely z tvrdeného skla sa ľahko inštalujú, nevyžadujú špeciálnu prípravu steny. Po inštalácii počkajte 24 hodín, než lepidlo stuhne. V porovnaní s tradičnými obkladmi stien sa ľahšie udržiavajú v čistote – vďaka hladkému povrchu sa prach, nečistoty a suché mastnoty ľahko odstraňujú vlhkou handričkou s čistiacim prostriedkom. Sklenené hodiny sú odolné voči vysokým teplotám a mechanickému poškodeniu. Je oveľa ťažšie poškodiť časť skleneného panelu než nástenného obkladu. Sklenené panely majú tiež takmer nekonečný výber vzorov a farieb, takže ich ľahko prispôsobíte výzdobe vašej kuchyne.

Trendy pre rok 2021

Jedným z trendov, ktorý bude ešte aktuálnejší v terajšej sezóne, je trend návratu k prírode. Pod týmto názvom sa skrýva mnoho prvkov, ale predovšetkým ide o vytvorenie vlastného zeleného priestoru v interiéri, plného živých rastlín, kvetov a rastlinných motívov. Ak máte veľkú kuchyňu, potom v nej nájdite miesto pre živé zelené listy. Celú kompozíciu obohatia sklenené panely s motívmi listov, bambusových výhonkov alebo kvetov, ktoré vdýchnu interiéru jarnú a čerstvú energiu.

Farby krajiny – pieskovobéžová, teplá hnedá a olivovozelená

Farby krajiny sú najnovším trendom v dekoratérstve, ktorý sa rázne presadí v jarnej/letnej sezóne. Okrem celkového béžového vzhľadu budú tiež v móde farby, ako je teplá hnedá, mätovozelená, vínová, tmavomodrá a pieskovobéžová. Tieto farby budú tiež zaujímavým nápadom pre usporiadanie kuchyne – kuchynské panely s motívom púštneho piesku alebo amazonskej džungle prelomia všadeprítomnú bielu.

Boho štylizácia – americké sedemdesiate roky

Boho štýl zažil svoj rozkvet v roku 2019 a od tej doby je na vrchole najpopulárnejších dekoratérskych trendov. Boho štylizácie sú ľahké, nadväzujú na americké sedemdesiate roky, takže v nich nechýba krajkové makramé, drevo a materiály, ako je prútie a ratan. Ak je vaša kuchyňa malá, môžete jej dodať ľahkosť výberom kuchynského panelu s grafikou v štýle boho.

Loftové inšpirácie z newyorských činžiakov nielen pre bohatých

Loftový štýl, ktorý má svoj pôvod v newyorských činžiakoch, si mnohí z vás zamilovali. Nevšedná kombinácia dreva a kovu, tehlové prvky v interiéri a tmavé farby sú rozhodne tým pravým návrhom pre veľkú kuchyňu. Do kuchyne v loftovom štýle sa hodia kuchynské panely s tehlovým motívom alebo v šedých farbách, napr. šedo-čierne ombré.

Pri zariaďovaní módnej kuchyne využite všetky možnosti jej usporiadania. Kuchynské sklenené panely ich poskytujú naozaj veľa.

E-shop sme zmenili na Tržnicu

V našom e-shope už nenakúpite. Produkty zobrazené v Tržnici sú externé produkty e-shopov iných pivovarov.

Od našich partnerov

Predošlé
Ďalšie
Close Menu
×
×

Cart