Klauni navaria špeciálne pivá, ak si objednáš tento Mystery balíček vopred

Dokopy sa musí objednať aspoň 600 balíčkov, aby sa špeciálne pivá od českého pivovaru Crazy Clown Brewery navarili. Dobrou správou je to, že 320 objednávok je už v suchu. Do balíčku si za príplatok môžeš navoliť aj limitovanú verziu pivného pohára či trička s motívom od pivovaru. V prvých 600 balíkoch bude aj 1 pivo ZDARMA a jedno bude exkluzívne limitované na predaj iba v tomto balíčku.

Tento zaujímavý počin má na svedomí Jakub z pivovaru Crazy Clown a Marek z projektu Drink2Go. Ten má za sebou úspešný štart v Českej republike a od vzniku v lete 2020 doteraz už stihli obslúžiť 50 pivovarov a naplechovkovať stovky tisíc plechoviek. Okrem samotnej produkcie plechoviek stihli po 3 mesiacoch založiť aj vlastný e-shop, vrátane dopravy na Slovensko. Ich vysoká produkčná kapacita a schopnosť tlačiť na plechovky parádne dizajny ich robia naozaj jedinečným projektom na trhu.

Čo je však tento “mystery” projekt  zač?

V dobe, keď sa kvôli nízkemu odbytu nevarí toľko piva ako v bežnom čase pred pandémiou, sa musia pivovary viac a viac spoliehať na odbyt vo forme fľaškového či plechovkového piva. Toto je faktom nielen v Čechách, ale aj na Slovensku a inde v zahraničí. Ono sa to nezdá, ale i keď pivári majú stále dosť toho, čo piť, rôznorodosť produkcie všetkých pivovarov podľa nášho názoru poklesla a či je to dobré alebo zlé si každý môže zhodnotiť sám. Ak si však pozriete e-shop Pivo v plechu, nič iné ako rôznorodosť tam neuvidíte. Nájdete tam totiž množstvo rôznych pív z českých minipivovarov, ktoré v mnohých prípadoch nenájdete na žiadnom inom e-shope. Tvorcovia projektu Cthulhu’s Mystery Pack – Marek s Jakubom sa rozhodli vytvoriť navyše niečo, čo v Česko-Slovensku nemá obdobu. “Poslední dobou jsme makali na nových pivech a máme vymyšlené opravdové pecky, které dají vašim (i našim) chuťovým pohárkům nový smysl života. Protože nás hodně mrzelo, že jsme kvůli uzavřeným hospodám museli stopnout vaření, přemýšleli jsme jak na to a s partou z PivoVplechu.cz jsme přišli na skvělý nápad, jakým způsobem to udělat.” – uvádza Jakub z pivovaru Crazy Clown.

Jakub (Crazy Clown brewery) a Marek (Pivo v plechu) s prvou naplnenou plechovkou v októbri 2020

Základný balíček bude obsahovať spolu 6 rôznych pív.  V balíčku bude jedno pivo zdarma (platí pre prvých 600 objednávok) a za príplatok je možné objednať balíček v 3 ďalších alternatívach: s pohárom, s tričkom alebo s pohárom a tričkom. Poháre a tričká budú tiež vyrobené len v rámci balíčkov a nijak inak sa ku ním fanúšik nedostane. Vznikne z toho teda špeciálna zberateľská edícia. “Jasně, může se stát, že se těch 600 balíčků za měsíc neprodá a pak co, že jo? No pak samozřejmě uznáme, že to až tak skvělý nápad nebyl a pošlem peníze zpět. Ale přece se na to nevykašlem, co myslíte?” – zhrňujú v závere Jakub s Marekom. Čo mňa osobne veľmi teší je to, že celý tento projekt prerástol hranice Českej republiky a ich e-shop má možnosť dopravy aj na Slovensko, vďaka čomu si tieto balíčky môže objednať každý smädný slovenský zákazník.

Čo teda môžete očakávať v balíčku? “Tajemný balíček bude obsahovat šest výjimečných piv, která budeme postupně odhalovat. První z nich je “Cthulhu” – Amber IPA se sépiovým inkoustem, s nímž se Kuba zároveň i rozloučí. Už se nikdy nebude vařit, proto je to poslední možnost pivo ochutnat nebo si zavzpomínat na Klauní začátky. A v prvních 600 balíčcích bude toto PIVO ZDARMA!” – prezrádza Marek.
Zvyšok pív zostane zatiaľ tajomstvom. Prezradili však ešte, že jedno z ďalších pív už mali možnosť ochutnať návštevníci na niektorých pivných festivaloch. Navarené bolo vtedy len 200 litrov a aj teraz toho bude málo práve preto, že sa v nich používa jedna veľmi drahá surovina. Ďalšie pivá budú úplne novinky, v zložení 2 tmavé, tri svetlé a jedno polotmavé pivo.
Balíčky budú dostupné v závislosti od dovŕšenia predpredaja 600 kusov. Pivo sa následne začne variť, plechovkovať a expedovať a je možné, že prvé balíčky dorazia zákazníkom v prvej polovici leta. Doprava na Slovensko stojí 149kč pri 1 balíčku, 129kč pri 2 balíčkoch a 99kč pri 3 balíčkoch a viac. Všetky informácie a aktuality nájdete na stránkach Pivo v plechu.

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Nezaradené

Beer Station Fest opäť v Tržnica Nivy!

  Pozývame vás na ďalšie pokračovanie festivalu remeselých pív – BEER STATION FEST.Zavíta k nám opäť viac ako desať pivovarov zo Slovenska, Čiech a Poľska. 

Aktuality

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Close Menu
×
×

Cart