Fotoreportáž z Festivalu najlepšieho slovenského piva

Začiatkom júla sa na bratislavskej Kuchajde konal Festival najlepších slovenských pív, ktorý nasledoval po vyhlásení najlepších pív v rámci súťaže Slovenská Pivná Korunka organizovaný Slovenským združením výrobcov piva a sladu (SZVPS).

Formát celej tejto akcie sa nám veľmi páčil a ako jeden z hlavných benefitov by sme určite vybrali samotný výber miesta. Na menší počet stánkov vytvorilo celkové množstvo účastníkov obrovský nápor, avšak počas príjemného piatkového a sobotného počasia to všetci spoločne zvládli a užili si zaujímavý festival, na ktorom spojili sily štandardné veľké pivovarské značky s tými remeselnými.

Hodnotné boli aj prednášky pivných majstrov, ktorí porozprávali účastníkom množstvo zaujímavých informácií. Vychutnajte si fotogalériu z festivalu, ktorú sme pre vás pripravili.

Foto vytvoril: JanStaskovic.sk

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hodnotení: 1

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Close Menu
×
×

Cart