Fotogaléria zo Slávnosti piva a jedla v Trnave, kde sa zišlo množstvo skvelých pivovarov

Na trnavských Slávnostiach piva a jedla sa zišlo množstvo zaujímavých pivovarov a skvelého jedla. Niekoľko tisíc návštevníkov si užilo jeden z najväčších pivných festivaloch na Slovensku v tomto roku a zároveň jediného pivného festivalu v Trnave.

Poďakovanie za podporu patrí partnerom – hlavný partner Trnavský Samosprávny Kraj VÚC, generálny partner Tradiční pivovar v Rakovníku – Pivovar Bakalář a mediálni partneri okrem portálu Živé Pivo aj Trnavské rádio či Trnavský hlas.

Podujatie navštívili aj Tomáš Kadlic a Jozef Viskupič ako zástupcovia trnavského VÚC, taktiež slovenský hokejista Marek Ďaloga ako ambasádor značky Masaryk pivo, ktorý bol k dispozícii aj na rozhovor, fotenie či autogramiádu.

Veľká vďaka patrí všetkým vystavovateľom, ktorí spoločne narazili takmer 100 rôznych pív a množstvo tradičného jedla.

Pozrite si bohatú fotogalériu z podujatia, ktorú pripravil Foto JLK.

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hodnotení: 3

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Nezaradené

Beer Station Fest opäť v Tržnica Nivy!

  Pozývame vás na ďalšie pokračovanie festivalu remeselých pív – BEER STATION FEST.Zavíta k nám opäť viac ako desať pivovarov zo Slovenska, Čiech a Poľska. 

Aktuality

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Close Menu
×
×

Cart