Do rekordného 24. ročníka pivného pochodu sa zapojilo až 14 trnavských pivných podnikov

Pivný pochod v Trnave je udalosť staršia ako možno celkom veľká časť samotných návštevníkov jeho 24. ročníka. Občianske  združenie Trnavská 13 ho organizuje už od minulého storočia a aj keď posledný ročník výraznejšie narušila pandémia, tento rok sa naplno pustili do príprav a hlavnú úlohu zohraje známy pivný podnik Rotunda Spiegelsaal (ŠTART aj CIEĽ), ktorý bol návštevníkmi posledného ročníka najlepšie hodnotený. Zoznam zúčastnených podnikov nájdete na konci článku.

Záber z odovzdávania diplomov z 23. ročníka pivného pochodu z podniky Pizzeria History

 

V rámci pivného pochodu v sobotu 19.6.2021 je možné prejsť ďalších 13 pivných podnikov, v ktorých návštevníci zbierajú pečiatky za každé vypité pivo (resp. za samotnú návštevu a útratu za alko/nealko) a po štarte v Rotunde sa po dlhom dni návštevníci práve tam môžu vrátiť, aby získali diplom s uvedením počtu navštívených podnikov. Úplne jednoduché a jasné. Urobíte veľa krokov, stretnete mnoho kamarátov a počas prechádzky sa osviežite pivom.

Pre mňa osobne je najzaujímavejšie na tejto akcii to, ako Trnava v takýto deň Pivného pochodu žije pivom. Občas mi to príde akoby v ten deň bol nejaký známy štátny sviatok či veľká športová alebo kultúrna udalosť. Totižto v tento deň nájdete v Trnave množstvo partii či rodín v rovnakom farebne zladenom tričku. Tie si obliekajú celé rodiny, nakoľko organizátori myslia aj na najmenších a preto sú v ponuke aj detské verzie trička. Ak by ste sa Trnavou náhodne v tento deň prechádzali, fakt by ste sa cítili zvláštne vidieť všade ľudí v rovnakom oblečení. Samozrejme v pozitívnom slova zmysle. Ľudia sú usmiatí, šťastní a myslím, že po vyše rok trvajúcej pandémii je najbližšiu sobotu o dôvod viac na radosť zo slobody pohybu a možnosti navštíviť svoj obľúbený pivný podnik. Myslím, že nikto nemôže byť prekvapený, ak so stúpajúcou hodinou bude vidieť veselších a veselších ľudí a ja na akcii samozrejme aj s mojimi 3 deckami a priateľkou nebudem chýbať.

Nezabudnite, že pindexy a tričká sa dajú prevziať a kúpiť jednak v e-shope Trnavskej 13-ky a tiež v piatok a sobotu v Rotunde.

Zakúpte si tričko v predstihu

Zoznam pivných podnikov 24. ročníka Pivného pochodu Trnavskej 13 v roku 2021:

 1. Rotunda Spiegelsaal (Kalinčiakova 14)  —> ŠTART A CIEĽ <—
 2. Piváreň Pilsner Urquell (Šafariková 16)
 3. Bufet u Medveďa (Koliba, Kamenný mlyn)
 4. Amfik cafe (Halenárska 2)
 5. Lokál pub (Štefánikova 36)
 6. VODAREN craft bistro (Okružná 6)
 7. Radničná piváreň (Hlavná 1)
 8. Sessler pivovar (Pri kalvárii 17)
 9. Trnavský dvor (Zelenečská 16)
 10. Reštaurácia Relax (Rybníková 16)
 11. Vozovka Hill (Konštantína Čulena 12)
 12. Čajka (Halenárska 41)
 13. Saigon pub (Študentská 34)
 14. Krym piváreň a pizza (Hlavná 13)

Veríme, že si tento pivný pochod užijete s partiou a rodinou a budeme radi, ak budete zdieľať živé fotky či videá z pivného pochodu do našej novej facebookovej skupiny “PIVO VAŠIMI OČAMI“, ktorá je voľné dostupná pre všetkých fanúšikov dobrého piva.

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Nezaradené

Beer Station Fest opäť v Tržnica Nivy!

  Pozývame vás na ďalšie pokračovanie festivalu remeselých pív – BEER STATION FEST.Zavíta k nám opäť viac ako desať pivovarov zo Slovenska, Čiech a Poľska. 

Aktuality

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Close Menu
×
×

Cart