Spustili sme E-SHOP s remeselným pivom – pivo na celé Slovensko do 48 hodín

Dnes je presne 13. deň, odkedy sme začali pripravovať náš dlho zamýšľaný projekt online obchodu s remeselným pivom. Našou víziou bolo vytvoriť jednoduchý prehľadný e-shop, v ktorom si jednoducho vyhľadáte a vyberiete svoje obľúbené pivo a to sa ku Vám dostane kuriérom až domov. A podarilo sa! Naša stránka www.zivepivo.sk Vám teda už neponúka iba informácie o remeselnom pive, ale svoje obľúbené pivo si môžete už u nás aj kúpiť.

Čo ponúka náš e-shop?

  • na výber takmer 100 druhov fľaškových, plechovkových a čapovaných pív
  • exkluzívna ponuka pív a pivovarov zo Slovenska, Čiech, Maďarska a Chorvátska (výber bude postupne rásť)
  • dopravu kuriérom do 48 hodín
  • pohodlnú platbu kartou
  • množstvo informácii o remeselnom pive, pivovaroch a podnikoch vo Vašom okolí

Náš e-shop nájdete na stránke eshop.zivepivo.sk, ktorá je úzko dizajnovo aj obsahovo prepojená s našou obsahovou stránkou Živé Pivo, kde sa môžete dozvedieť všetko o remeselnom pive. Postupne dopĺňame tím autorov článkov a informácii o celom diani na trhu s remeselným pivom.

Pohodlná platba

Po nociach a po víkendoch sme všetko poctivo pripravovali tak, aby ste boli spokojní nielen s výberom piva, ale aj pohodlnosťou nákupu. Podarilo sa nám urgentne vybaviť platobnú bránu Besteron, vďaka ktorej môžete za objednávku jednoducho a bezpečne zaplatiť online – platobnou kartou* alebo bankovými tlačidlami.

Objednávkou fľaškového piva pomáhate malým remeselným pivovarom prežiť toto neľahké obdobie, nakoľko obrovské objemy navareného piva nevedia zavážať do podnikov, ale je nevyhnutné, aby ho predávali vo fľaškovej verzii.

Bezpečná doprava tovaru

Tovar Vám bude bezpečne doručený až domov prostredníctvom kuriérov DPD. Bežná doba doručenia je maximálne do 48 hodín počas pracovných dní. Ak si však objednávku urobíte do 11:30, pivo Vám doručí kuriér už nasledujúci pracovný deň. Pivo balíme do zabezpečených kartónových krabíc, ktoré minimalizujú riziko poškodenia tovaru. Na 1 odberné miesto si môžete objednať neobmedzené množstvo pív a cena za dopravu sa vyratáva na základe hodnoty objednávky. Všetky piva zabalíme do potrebného počtu krabíc na 1 odberné miesto.

Možnosť osobného odberu a osobného rozvozu v Trnave a okolí

Nakoľko máme našu kamennú prevádzku – Pivotéka Trnava v OC Galéria Tesco, svoju objednváku si môžete zadarmo prevziať aj osobne bez ďalších poplatkov každý deň okrem nedele v čase medzi 17:00 – 18:00 (ideálne je zaplatiť rovno online na webe, nech sa nemusíte zdržovať platbou na prevádzke). V tomto čase môžete zároveň prísť nakúpiť každý deň a vybrať si z ponuky fľaškového piva alebo dať načapovať pivo do plastovej alebo Vami prinesenej sklenenej fľaše.

Každý deň okrem nedele robíme aj osobný rozvoz Vami objednaného piva podľa štandardných podmienok (Trnava minimálny odber 10 eur, Okolie Trnavy minimálny odber 30 eur) ideálne pri platbe online.

Kamenná prevádzka Pivotéka Trnava

Pozrite si dnes upravené otváracie hodiny počas mimoriadnej situácie v súvislosti s COVID-19. Nájdete nás v OC Galéria Tesco na Veternej 40 v Trnave.

Priamy predaj a Osobný odber: Pondelok – Sobota 17:00 – 18:00
Rozvoz piva: Pondelok – Sobota po 18:00 hodine

Poďakovanie

Za projektom e-shopu stojí partia 4 mladých nadšencov remeselného piva a niekoľko ďalších pomocníkov, ktorí nám pomáhajú vybranými procesmi. Konkrétne sú to Ján Staškovič, Michal Stoklasa, Fero Šomodík a Roman Šula. Pomocnú ruku podala aj Barbora pri fotení produktov, Patrik pri nastavovaní marketingových nástrojov a vybraným zástupcom pivovarov, ktorí nás pri príprave projektu aktívne povbudzovali. Poďakovanie patrí aj reklamnej agentúre ELEMENTS DESIGN z Košíc, ktorá pripravila technické pozadie e-shopu (rovnako aj obsahového webu zivepivo.sk).

Tešíme sa na Vašu spätnú väzbu a veríme, že si náš e-shop a celý projekt Živé Pivo obľúbite

Viac o doprave a platbe prečítaj TU.


* Možnosť platby platobnou kartou online bude dostupná do niekoľkých dní, nakoľko podlieha schvaľovaniu finančnej inštitúcie, ktorá to nevie urýchliť. V každom prípade môžete zatiaľ platiť kartou kuriérovi DPD. 

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Nezaradené

Beer Station Fest opäť v Tržnica Nivy!

  Pozývame vás na ďalšie pokračovanie festivalu remeselých pív – BEER STATION FEST.Zavíta k nám opäť viac ako desať pivovarov zo Slovenska, Čiech a Poľska. 

Aktuality

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Close Menu
×
×

Cart