S kľúčenkou ako otvárač na pivo ťa žiadna zatvorená fľaša neprekvapí

Do nášho e-shopu a Pivotéky sa snažíme neustále pridávať nie len nové remeselné pivá ale aj merch, ktorý s pivom súvisí. Dali sme vám, našim zákazníkom vyrobiť kľúčenky, ktoré slúžia ako perfektný otvárač na pivo. Budeme vám ich rozdávať ku každej objednávke nad 30€ a budú súčasťou Mystery boxov aby ste po otvorení boxu mohli vybrať pivko, otvoriť fľašu novým otváračom a pivko naliať do pohára, ktorý sa nachádza v každom mystery boxe. V prípade, že by ste si chceli otvárač zakúpiť a podporiť nás, budú k dispozícií v Pivoteké v OC Galéria Tesco.

Pripravili sme si pre vás navyše nový nadupaný multipack remeselného piva s pohárom Clock a novým otvárakom na pivo. Tento multipack obsahuje zaujímavé remeselné pivá od rôznych pivovarov a rôznych štýlov. Dostanete naň 10% zľavu a doprava bude automaticky zadarmo na celé Slovensko. Celý multipack si môžete pozrieť po kliknutí na fotku.

Do sortimentu sme pridali aj mnoho noviniek, niektoré z nich si môžete pozrieť nižšie(pre presmerovanie na konkrétny produkt stačí kliknúť na pivko):

Ďakujeme za každú odozvu a podporu, vážime si to a tešíme sa na vaše objednávky.

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Nezaradené

Beer Station Fest opäť v Tržnica Nivy!

  Pozývame vás na ďalšie pokračovanie festivalu remeselých pív – BEER STATION FEST.Zavíta k nám opäť viac ako desať pivovarov zo Slovenska, Čiech a Poľska. 

Aktuality

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Close Menu
×
×

Cart