Rozprávková pivná nádielka od Jamy

Potetovaná Popoluška, rockerka Snehulienka či motorkár Mrázik? Jama Craft Brewery príde každý rok s vianočnými rozprávkovými pivami a veru, nenavaria toho veľa. Niektoré podniky to stihnú, iné nie. Je to jednoducho limitka a kegy sú vypredané skôr, než sa začnú zavážať. Čítajte ďalej a zistíte o nich viac, resp. kde si Popolušku či Snehulienku stihli naraziť.

Koho osloví potetovaná Popoluška?

Určite zaujme grázlov, ktorí prepadli čaru tmavého horkého piva štýlu Black IPA, ktoré má aspoň blbých vysokých 7,8% alkoholu. Blbých, lebo po niekoľkých takýchto pivách sme všetci blbí. Milujeme proste chladenú 17-ku, ktorá nám po spoločnej noci zanechá horký pocit v ústach. Alebo my jej? No a miery? Jednoducho 70. IBU.

Koho osloví rockerka Snehulienka?

Okrem 7 nadržaných trpaslíkov si na nej otrčia paprčky aj hentí, tí blázni, čo ľúbia pivo štýlu White IPA s minimálne 5,8 decibelov. Sorry, percent. Snehulienka sa pýši mierami 65 IBU a 14 stupňov.

Mrázik ako darca orgánov? No jasné!

Sám pele by si svoje Vianoce nevedel predstaviť krajšie, ako v zahriatuo náručí rebelského Mrázika. Tento darca orgánu nemá problém okašlať všetky deti a ich darčeky, ak nemá dopité svoje pivko. No ale neľúbte ho. Je úplne BRUTálny. BRUT IPA, ktorá ako štýl na Slovensku nemá dlhú históriu, ale mnohí si v nej našli chuť a nielen pele si k nemu rád sadne na kolienko. V ústach potom nájde šťastných 13 stupňov EPEEM a symbolických 6,9% alkoholu.

Čo dodať na záver? Ak sa aj vás deduško Mrázik spýta, či vám je zima, veríme, že vaše účty nemrznú ako tie bruchove a ze si pred Vianocami doprajete to najlskvkvkddjeôpšjšeejjôejjsie pivo od domácich slovenských či českých pivovarov a na panvicu posadite mrtvého kapra a nie zmrznutu finsku dlažbu. Len prosím všetkých pacifistov, aby kaprovi do vane nehádzali fén pod prúdom. Počuli sme totiž o jednom kaprovi, čo po takejto pacifistickej vražde ešte polroka žil, akurát susedom vyhodilo na pár hodín poistky. Volali ho Feri.

DZE ŠADZE toto údajne rozprávkové pivo nájdete?

Nuž. Ešte predsalen niečo. Tieto rozprávkové piva si môžete dopriať v týchto podnikoch:š

  • Beer Station Trnava (fľaškové pivo 0,33l v piatok 20.12. od 17:00, čapované fľaškové medzi 20.-23.12.)

  • Beer Station Košice (Popolušku práve Matúš narazil a užíva si to)

  • Beer Station Zlaté Piesky Bratislava (práve narazený Mrázik a Snehulienka sa nebezpečne míňajú a dosť si rozumejú)

  • Beer Station Lamač Bratisalva (sane s pivom sú už na ceste)

  • párty na bare v pivovare Jama v Chorvátskom Grobe

  • paralelná párty v pivotéke Jama v Senci

  • inde, kde si ho stihli objednať.

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Nezaradené

Beer Station Fest opäť v Tržnica Nivy!

  Pozývame vás na ďalšie pokračovanie festivalu remeselých pív – BEER STATION FEST.Zavíta k nám opäť viac ako desať pivovarov zo Slovenska, Čiech a Poľska. 

Aktuality

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Close Menu
×
×

Cart