Rožňavský Kaltenecker realizoval svoj prvý TAP TAKE OVER v trnavskom VODAREN craft bistro

Okrem dlhodobého zaradenia 11-stupňového ležiaku s novou receptúrou na výčap sa rožňavský pivovar Kaltenecker dohodol s prevádzkou VODAREN craft bistro v Trnave na zrealizovaní tzv. TAP TAKE OVER s ďalšími svojimi špeciálmi počas prvého októbrového piatku. Celkovo sa tak od 7. októbra ocitli na pípach tohto trnavského podniku až 4 remeselné špeciály. Prezentáciu zrealizoval človek, ktorý je za varenie samotného piva v Rožňave spoluzodpovedný – sládok Marián Bednár. Pre pivovar bola takáto prezentácia v štýle Tap over premiéra.

“Veľmi si ceníme možnosť prísť osobne odprezentovať náš pivovar a pivné špeciály priamo zákazníkom trnavského podniku VODAREN craft bistro.” – uvádza Tomáš Šablica, manažér značky v pivovare. Podľa slov vedúceho prevádzky bola spolupráca s pivovarom Kaltenecker bezproblémová, ako hovorí “Spolu sme dôsledne vybrali pivné špeciály, pivovar zabezpečil na mieru tvorené kvalitné propagačné materiály a na distribúciu piva sme využili už existujúcu distribúciu piva spoločnosťou St.Nicolaus. Od zaradenia ďalších 3 špeciálov na výnimočný víkend sme si sľubovali posilnenie pozície remeselných špeciálov v našom podniku”.

Sládok Marián Bednár, ktorý si v piatok večer zobral slovo, spolu s kolegom z obchodného oddelenia, Martinom Gracíkom, došiel kvôli tejto prezentácii až z Rožňavy. Po krátkom predstavení pivovaru pokračoval v diskusii so zákazníkmi, ktorí boli zvedaví nielen na samotné pivá na výčape, ale aj na to, kde sa môžu ku pivám značky Kaltenecker dostať. “Čapované pivné špeciály, ktoré boli v ponuke, sú samozrejme nefiltrované a nepasterizované pivá. Naopak, v supermarketoch si nájdu zákazníci fľaškové pivo v tretinkových fľašiach, ktoré je kvôli potrebám reťazcov filtrované a pasterizované, aby bola zabezpečená kvalita piva.” – odpovedal na otázky zákazníkov obchodný zástupca pivovaru Kaltenecker. Na pípe sa objavila aj sezónna limitka – AUTUMN ALE s čerstvými broskyňami, ktoré si napriek ovocnej sladkosti stále zachováva silnú piteľnosť a ideálnu horkosť.

Na záver už len dodám, že pri príprave akcie som bol osobne aktívny, nakoľko pre podnik VODAREN pracujem a môžem potvrdiť, že spolupráca s pivovarom Kaltenecker bola dobrá a podľa mojich informácii má tento východoslovenský pivovar veľké plány do budúcna, má na to všetku potrebnú podporu v rámci firmy a obchodného či marketingového oddelenia a tento TAP TAKE OVER bol iba začiatok v plnohodnotnom rozbehu. Cieľ je jasný – dostať sa ku väčšiemu počtu zákazníkov vo viacerých mestách na Slovensku a to teda nielen vo fľaškovej forme čo sa týka supermarketov, ale aj v obľúbenej čapovanej forme v rôznych pivárňach a iných gastro podnikoch.

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 3 / 5. Počet hodnotení: 1

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Nezaradené

Beer Station Fest opäť v Tržnica Nivy!

  Pozývame vás na ďalšie pokračovanie festivalu remeselých pív – BEER STATION FEST.Zavíta k nám opäť viac ako desať pivovarov zo Slovenska, Čiech a Poľska. 

Aktuality

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Close Menu
×
×

Cart