Poznáte rozdiel medzi pivom v plechovke a vo fľaši? Slepú ochutnávku si teraz môžete objednať s dopravou zadarmo

Ak si myslíte, že spoznáte rozdiel v pive, ktoré máte v plechovke voči tomu, ktoré máte vo fľaši, tak máte vynikajúcu šancu si to vyskúšať pri 4 pivách od 2 maďarských pivovarov. Balíček “Blind Taster” z e-shopu CRAFTBEERSHOP.SK je na to ako stvorený a od dnes do 1. augusta si ho navyše môžete objednať s dopravou zadarmo.

V tomto balíčku sa stretli 2 maďarské pivovary, ktoré plnia pivo aj do fliaš aj do plechoviek. Pozostáva teda spolu s 8 pív, pričom každú dvojicu pív si môžete sami porovnať. Ideálne je, ak vám pivo naleje nejaký pomocník a vy budete hádať, ktoré pivo je z plechu a ktoré z fľaše. Ja som tak urobil pred asi 3 týždňami a bol som milo prekvapený z toho, že ten rozdiel bol fakt minimálny. V mojom balíku bol ešte jeden pivovar – Feher Nyul s pivom Rafa.

O ktoré maďarské pivovary ide?

Pivovar UGAR Brewery sa nachádza približne 125 kilometrov juhovýchodne od Budapešti a vznikol podobne ako mnoho malých remeselných pivovarov z domovaričskej histórie sládka.

Budapeštiansky pivovar Horizont Brewing je inovatívny, nezávislý remeselný pivovar, jedno z prvých veľkých mien na scéne remeselného pivovarníctva v Maďarsku. Ich pivá sú k dispozícii vo všetkých michelinských reštauráciách v Maďarsku a nájdete ich vo väčšine remeselných pivných barov v okolí Budapešti.

Obsah balíka Blind Taster:

Čo sa týka objednávky piva z e-shopu CRAFTBEERSHOP.SK, všetko prebehlo úplne hladko. Objednal som si 1 takýto balíček a pomocou Zásielkovne (za poplatok 3,50 eur) sa dostal až do mojich rúk. Inak môžete využiť aj služby kuriéra 123kurier.sk za poplatok 4,99 eur.

Aktuálne prebieha akcia, že ak si od 26.7. do 1.8. nakúpite nad 15 eur, dopravu budete mať zadarmo. Keďže v tomto e-shope sa špecializujú na stabilizované pivá, nie je počas dopravy nevyhnutné nejako viac dbať o teplotu piva. Pivá som postupne koštoval a porovnával. Z môjho pohľadu bol rozdiel medzi plechovkovými a fľaškovými úplne minimálny. Kvalita pív týchto 3 pivovarov bola vynikajúca. Ku pivu Hopjuliska som si urobil aj výborný domáci hamburger.

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hodnotení: 1

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Nezaradené

Beer Station Fest opäť v Tržnica Nivy!

  Pozývame vás na ďalšie pokračovanie festivalu remeselých pív – BEER STATION FEST.Zavíta k nám opäť viac ako desať pivovarov zo Slovenska, Čiech a Poľska. 

Aktuality

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Close Menu
×
×

Cart