zDolaBrewery

Kočovný pivovar Slovensko

Príbeh pivovaru

“Našli sme lásku k sebe aj k vareniu piva” – uvádza kočovný pivovar zDolaBrewery. Ide o hrncovarský projekt, ktorý sa zameriava na vrchne kvasené pivá, ktoré možu ľudia z času na čas ochutnať aj vďaka kočovným várkam. Ich cieľom je pivom zabaviť, prepojiť umenie chute vizuál a zabávať sa. Ukázať ľuďom ako (ne)tradične môže pivo chutiť, ako dokáže byť vyvážené a prekvapivé.

Pivovar sa zameriava na špeciálne pivá z kvalitných surovín. Pri samotnej tvorbe produktu spolupracujú aj s umelcami zo Slovenska, ktorí im vytvárajú dielo na etiketu. Týmto spôsobom podporujú umenie a pridávajú k zážitku z kvalitného piva aj kultúrnu osvetu. Celý projekt vznikol pred niekoľkými rokmi, kedy sa začali pivu venovať doslova pri sporáku v domácich podmienkach. Počiatočné neúspechy a recepty časom vystriedali úspechy v pivných súťažiach a rôzne kooperačné várky pív v pivovaroch ako napríklad Žiwell Apač (ktorý nájdu ľudia aj u vás) alebo spolupráca s Lániusom na Single Fresh Hop Cascade. “Sme radi, že sa naše hobby postupne zhmotnilo do reálnej podoby piva, ktoré si dúfame nájde svojich priaznivcov.” – dodáva predstaviteľ kočovného pivovaru.

Kontakt

Firma:
Adresa:
Distribútor:
Telefón:
E-mail:
pijem@zdolabrewery.com

Zoznam pív

Zobrazí sa iba v prípade, že sa pivá daného pivovaru nachádzajú v našej databáze. V prípade záujmu o pridanie do databázy kontaktujte správcu

Kde sa čapuje alebo predáva

Zoznam podnikov, kde sa pivo daného pivovaru čapuje alebo predáva sa zobrazí iba v prípade, že sú tieto dáta vyplnené v administrácii profilu. V prípade záujmu kontaktujte správcu.

Pivovar na UNTAPPD

Galéria

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Novinky v pivovare

Z nášho magazínu

Každý pivovar má nárok na publikovanie článku ZADARMO. V prípade záujmu kontaktujte správcu portálu. 

Reklama

Od našich partnerov a obľúbené články

Najnovšie články v magazíne

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Čítaj viac
Close Menu
×
×

Cart