Príbeh pivovaru

Varíme pivo v malých nezávislých pivovaroch od roku 2012.

Nemáme síce vlastné technologické zázemie, ale rozhodne sa za to nehanbíme. Veríme totiž, že aj tie najlepšie a najrozmanitejšie piva možno vyrobiť bez vlastného pivovaru. Ako? Mnohí z našich pivovarských kamarátov nevyužijú kapacitu svojho remeselného pivovárku naplno a radi sa tak o ňu podelia. A verte, že varenie piva s priateľmi je naozajstná zábava!

Pri vymýšľaní nových pív nie sme žiadne “konzervy”. Ležiaky českého typu nechávame tradičným pivovarom a s vervou sa púšťame predovšetkým do vrchne kvasených pív, takzvaných “ales”, slovensky “ejlů”.

Pre nás totiž platí, že čím rozmanitejšie pivo, tým lepšie! Pív, ktoré môžete piť jedno za druhým ako vodu, je všade okolo nás už dosť. Okrem toho, nielen vodou je človek živý a my si chceme život náležite užívať!

Slady a chmeľe si vyberáme z rôznych kútov planéty a rozhodne s nimi nešetríme. Chceme Vám totiž ponúknuť to najlepšie z celého pivného sveta, za použitia originálnych surovín, zároveň s rukopisom českého sládka.

A prečo vlastne FALKON? Názov vychádza z latinského pomenovania sokola, ktorý je nielen sťahovavým vtákom, ale zároveň skutočným dravcom! 🙂

Kontakt

+420 720 371 000
Firma:
Pivo Falkon s.r.o.
Adresa:
Šafaříkova 2538, 438 01 Žatec, Česká Republika
Distribútor:
Telefón:
+420 720 371 000
E-mail:
info@pivofalkon.cz

Zoznam pív

Zobrazí sa iba v prípade, že sa pivá daného pivovaru nachádzajú v našej databáze. V prípade záujmu o pridanie do databázy kontaktujte správcu

Kde sa čapuje alebo predáva

Zoznam podnikov, kde sa pivo daného pivovaru čapuje alebo predáva sa zobrazí iba v prípade, že sú tieto dáta vyplnené v administrácii profilu. V prípade záujmu kontaktujte správcu.

Pivovar na UNTAPPD

Galéria

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Novinky v pivovare

Z nášho magazínu

Každý pivovar má nárok na publikovanie článku ZADARMO. V prípade záujmu kontaktujte správcu portálu. 

Reklama

Od našich partnerov a obľúbené články

Najnovšie články v magazíne

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Čítaj viac
Close Menu
×
×

Cart