Panský pivovar Bojnice

Panský pivovar v turistickom meste Bojnice

Príbeh pivovaru

Po viac ako sto rokoch prišla opäť myšlienka nadviazať na tradíciu Panského pivovaru (Bojnice, okres Prievidza, región Horná Nitra, Slovensko), oživiť ju a ponúknuť návštevníkom kus živej histórie spojenej s kulinárskym zážitkom. Históriu miesta totiž návštevník najlepšie spozná, keď ju vníma všetkými zmyslami, chuť nevynímajúc. Nič na veci nemení ani tá skutočnosť, že náš pivovar nie je zriadený v pôvodnej budove, ale v priestoroch bývalej “Pálffyho koniarne”, ktorej múry tiež dýchajú históriou a pamätajú si mnohé udalosti.

Práve preto je v týchto priestoroch spojenie dobrého jedla a horkastej pivnej peny výnimočným zážitkom. V živote totiž majú cenu len dve veci – mimoriadni ľudia a mimoriadne zážitky, tak sa nenechajte rušiť.

Prvé pivo sme uvarili v októbri 2017 a začali čapovať v decembri toho roku. Pivovar má kapacitu varenia piva 1000hl ročne. Orientujeme sa hlavne na výrobu kvalitných ležiakov, ktoré tvoria našu stálu ponuku. Okrem spodne kvasených pív varíme aj horkejšie a silnejšie vrchne kvasené pivá. Tie sa tešia čoraz väčšej popularite. Všetko naše pivo je nefiltrované, nepasterizované, a tak si uchováva dôležité živiny.

Kontakt

0908 735 975
Firma:
Adresa:
Panský pivovar Bojnice, Hurbanovo Námestie 40, Bojnice, 972 01
Distribútor:
Vlastná distribúcia
Telefón:
0908 735 975
E-mail:
info@pivovarbojnice.sk

Zoznam pív

Zobrazí sa iba v prípade, že sa pivá daného pivovaru nachádzajú v našej databáze. V prípade záujmu o pridanie do databázy kontaktujte správcu

Kde sa čapuje alebo predáva

Zoznam podnikov, kde sa pivo daného pivovaru čapuje alebo predáva sa zobrazí iba v prípade, že sú tieto dáta vyplnené v administrácii profilu. V prípade záujmu kontaktujte správcu.

Pivovar na UNTAPPD

Galéria

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hodnotení: 1

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Novinky v pivovare

Z nášho magazínu

Každý pivovar má nárok na publikovanie článku ZADARMO. V prípade záujmu kontaktujte správcu portálu. 

Reklama

Od našich partnerov a obľúbené články

Najnovšie články v magazíne

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Čítaj viac
Close Menu
×
×

Cart