Maryensztadt

Pivovar Zwolen Poľsko

Príbeh pivovaru

Maryensztadt je uznávanou značkou na poľskom trhu s remeselným pivom. Pivovar sa nachádza v Zwoleńe. Máme vlastnú inštaláciu pivovaru a varíme od decembra 2015.
V súčasnosti naša ponuka zahŕňa viac ako 30 druhov piva. Tie, ktoré sú založené na tradičných receptoch, ako sú Pils, APA alebo Weizen, a ktoré sú výsledkom neustáleho hľadania nových chutí nášho pivovaru, kyslého ovocia s čiernym rybízom alebo mučenky, RIS s espressom. Projekt Barrel Aged úspešne realizujeme od roku 2018, to je pivá staršie v drevených sudoch po rôznych alkoholoch. Naše pivá získavajú uznanie po celom svete v početných medzinárodných súťažiach o pive. Dnes sa môžeme pochváliť 27 medailami, čo znamená, že sme najúspešnejším poľským remeselníckym pivovarom na medzinárodnej scéne. Pri varení nerobíme kompromisy, naše pivá sú vyrobené z najkvalitnejších surovín. Spolupracujeme s najlepšími dodávateľmi v Poľsku a dovážame ovocie od miestnych poľnohospodárov.
Venujeme veľkú pozornosť rafinácii receptúr, ale dizajn je pre nás tiež veľmi dôležitý. Detailne upravujeme označenie každého z našich pív. Všetky vzory na štítkoch sú konzistentné, čo ich robí vynikajúcimi na obchodných regáloch.

Kontakt

+48 730 115 985
Firma:
Adresa:
ul. Sportowa 3, 26-700 Zwoleń, Poľsko
Distribútor:
Telefón:
+48 730 115 985
E-mail:
browar@browarmaryensztadt.pl

Zoznam pív

Zobrazí sa iba v prípade, že sa pivá daného pivovaru nachádzajú v našej databáze. V prípade záujmu o pridanie do databázy kontaktujte správcu

Kde sa čapuje alebo predáva

Zoznam podnikov, kde sa pivo daného pivovaru čapuje alebo predáva sa zobrazí iba v prípade, že sú tieto dáta vyplnené v administrácii profilu. V prípade záujmu kontaktujte správcu.

Pivovar na UNTAPPD

Galéria

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Novinky v pivovare

Z nášho magazínu

Každý pivovar má nárok na publikovanie článku ZADARMO. V prípade záujmu kontaktujte správcu portálu. 

Reklama

Od našich partnerov a obľúbené články

Najnovšie články v magazíne

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Čítaj viac
Close Menu
×
×

Cart