MadCat

Pivovar Jihlava Česko

Príbeh pivovaru

“V roku 2011 sme v bývalom hudobnom klube v Jihlave otvorili náš lokálny minipivovar. Tam, kde úradoval DJ, sme teraz mali pivné tanky, spilky, varňu, a začali sme našu vlastnú jazdu.

Už v roku 2012 sme sa s polotmavým Zikmundom umiestnili na 3. mieste v jarnej cene sládkov. O rok neskôr – 2013 – sme boli tretí najlepší minipivovar roku a rok na to už sme boli ten vôbec najlepší minipivovar v Česku. A tiež sme vyhrali jarnú cenu českých sládkov s našim pšeničným pivom.

Čas bežal a nám pomaly prestávala stačiť kapacita skladu. Zároveň sa nám v hlavách rodila myšlienka na novú značku, ktorú sme pomenovali MadCat. A tak nás zaujala budova chátrajúceho liehovaru z roku 1912 v Kamenici u Jihlavy. Rozhodli sme sa budovu zachrániť a obnoviť v nej remeselnú výrobu. Rekonštrukcia liehovaru začala v roku 2017 a ďalšie leto už sme varili, vo varni o objeme 2.000 litrov, prvúp várku piva MadCat.”

Kontakt

+420606184138
Firma:
Jihlavský radniční právovárečný pivovar, a.s.
Adresa:
Bezručová 7, 586 01 Jihlava
Distribútor:
Telefón:
+420606184138
E-mail:
drink@madcat.beer

Zoznam pív

Zobrazí sa iba v prípade, že sa pivá daného pivovaru nachádzajú v našej databáze. V prípade záujmu o pridanie do databázy kontaktujte správcu

Kde sa čapuje alebo predáva

Zoznam podnikov, kde sa pivo daného pivovaru čapuje alebo predáva sa zobrazí iba v prípade, že sú tieto dáta vyplnené v administrácii profilu. V prípade záujmu kontaktujte správcu.

Pivovar na UNTAPPD

Galéria

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Novinky v pivovare

Z nášho magazínu

Každý pivovar má nárok na publikovanie článku ZADARMO. V prípade záujmu kontaktujte správcu portálu. 

Reklama

Od našich partnerov a obľúbené články

Najnovšie články v magazíne

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Čítaj viac
Close Menu
×
×

Cart