KGB

Kočovný pivovar Žilina

Príbeh pivovaru

Kočovný pivovar KGB (Žilina) založili kamaráti z detstva – Tomáš (K)yška a Vlado (G)avlák, ktorí sa rozhodli variť (B)eer.

“Príbeh nášho pivovaru sa začal písať sám už počas nášho detstva. Prešli sme spolu od prváckej lavice, cez skauting, muziku až k vareniu piva. Kamaráti z detstva Tomáš Kyška a Vlado Gavlák sa totiž rozhodli variť Beer. Domáci remeselný pivovar KGB sme tak založili na životom overenom priateľstve.  Našu prvotinu sme navarili na Zelený štvrtok v roku 2016 a v domáckej atmosfére sme začali testovať rôzne nápadité recepty. Naučili sme sa zladiť jednotlivé chute a výsledky si vyslúžili nejednu pochvalu. Nie sme síce tajná služba, no dnes už vieme, aké pivo ľuďom chutí. Vďaka nehasnúcemu nadšeniu a spokojným ochutnávačom sme sa rozhodli variť svoje pivá v remeselnom pivovare. Stále však podľa vlastných osvedčených receptov. Vyskúšaj ho aj ty, nazdravie!” – uvádza pivovar na svojej webstránke.

Kontakt

+421907586034
Firma:
Výrobca: VJP SK, s. r. o.
Adresa:
Žilina
Distribútor:
Vlastná distribúcia
Telefón:
+421907586034
E-mail:
info@kgbeer.sk

Zoznam pív

Zobrazí sa iba v prípade, že sa pivá daného pivovaru nachádzajú v našej databáze. V prípade záujmu o pridanie do databázy kontaktujte správcu

Kde sa čapuje alebo predáva

Zoznam podnikov, kde sa pivo daného pivovaru čapuje alebo predáva sa zobrazí iba v prípade, že sú tieto dáta vyplnené v administrácii profilu. V prípade záujmu kontaktujte správcu.

Pivovar na UNTAPPD

Galéria

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hodnotení: 1

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Novinky v pivovare

Z nášho magazínu

Každý pivovar má nárok na publikovanie článku ZADARMO. V prípade záujmu kontaktujte správcu portálu. 

Reklama

Od našich partnerov a obľúbené články

Najnovšie články v magazíne

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Čítaj viac
Close Menu
×
×

Cart