Harvánek

Kamenný pivovar Žilina

Príbeh pivovaru

Mestský pivovar existoval v Žiline už v 17. storočí.  V polovici 18. storočia malo právo variť pivo v Žiline 147 žilinských mešťanov. Toto právo sa v Žiline zachovalo do 19. storočia.Na základe uvedených historických prepojení pivovarníctva s oblasťou mesta Žilina a jeho okolím , je náš minipivovar predurčený k pokračovaniu v tejto historickej činnosti.Účelom je v prvom rade ponúknuť zákazníkom nezvyčajný zážitok pri pití piva, s možnosťou prezentácie výroby piva a histórie pivovarníctva v okolí mesta Žilina.

Minipivovar Harvánek (Žilina, región Horné Považie, Slovensko) je v prvom rade zameraný na podporu kultúrneho pitia piva, kde nie je na prvom mieste nízka cena, ale kvalita ponúkaných produktov. Cieľom pivovaru je ukázať, že piť pivo neznamená len rýchle načapovanie a nízka cena, ale predovšetkým je to o vychutnávaní plnosti chuti jednotlivých druhov pív. K zabezpečeniu tohto cieľa chceme v našom pivovare vyrábať aspoň 3 druhy vlastného piva. V nadväznosti na to musí teda Minipivovar Harvánek produkovať tri druhy vlastného piva:

  • Pivo svetlé výčapné 11° Jakub
  • Pivo polotmavé prémium 12° Matej
  • Pivo čierne 13° Čierny Havran

V ďalšom období je možné ponuku vlastného piva rozšíriť o iné druhy pív (napr. Vianočné, Veľkonočné, pivo typu ALE). V súčasnosti našim zákazníkom ponúkame pivo svetlé výčapné 11° Jakub.

Kontakt

0911 282 587, 0903 518 763
Firma:
Minipivovar Harvánek, s.r.o.
Adresa:
Zádubnie 228, 010 03 Žilina
Distribútor:
Telefón:
0911 282 587, 0903 518 763
E-mail:
pivo@pivovar-harvanek.sk

Zoznam pív

Zobrazí sa iba v prípade, že sa pivá daného pivovaru nachádzajú v našej databáze. V prípade záujmu o pridanie do databázy kontaktujte správcu

Kde sa čapuje alebo predáva

Zoznam podnikov, kde sa pivo daného pivovaru čapuje alebo predáva sa zobrazí iba v prípade, že sú tieto dáta vyplnené v administrácii profilu. V prípade záujmu kontaktujte správcu.

Pivovar na UNTAPPD

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Novinky v pivovare

Z nášho magazínu

Každý pivovar má nárok na publikovanie článku ZADARMO. V prípade záujmu kontaktujte správcu portálu. 

Reklama

Od našich partnerov a obľúbené články

Najnovšie články v magazíne

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Čítaj viac
Close Menu
×
×

Cart