Falkenštejn

Pivovar Česko

Príbeh pivovaru

Pivovar Falkenštejn nájdete v budove starého meštianskeho domu na námestí v Krásnej Lípe, ktorá je centrom Národného parku České Švajčiarsko.

Pivovarská reštaurácia, ktorá je súčasťou pivovaru, ponúka hosťom 60 miest v príjemnom nefajčiarskom prostredí a v teplých mesiacoch tiež záhradku s kapacitou 40 miest.

Pivo varíme podľa technologických postupov sládka Oldřicha Kozy v malých objemoch tradičným remeselným spôsobom. Pivo Falkenštejn je vždy čerstvé, nepasterizované a nefiltrované a nechýbajú mu tak všetky výživné a zdraviu prospešné látky, ktoré pivo stráca filtráciou a pasterizáciou. Základné portfólio pív Falkenštejn je stále na výčape a zahŕňa svetlý ležiak 11 °, polotmavý ležiak 12 °, tmavý špeciál 14 ° a American Pale ALE 13 °. Tieto pivá sú potom dopĺňané špeciálmi podľa pivného kalendára.

K zahnaniu hladu ponúkame teplú kuchyňu i chuťovky k pivu. Pri príprave pokrmov sa snažíme využívať suroviny a produkty od miestnych výrobcov a farmárov.

Kontakt

+420 605 271 835
Firma:
Pivovar Falkenštejn s.r.o.
Adresa:
Křinické náměstí 7, 407 46 Krásná Lípa, Česká Republika
Distribútor:
Telefón:
+420 605 271 835
E-mail:
piju@pivofalkenstejn.cz

Zoznam pív

Zobrazí sa iba v prípade, že sa pivá daného pivovaru nachádzajú v našej databáze. V prípade záujmu o pridanie do databázy kontaktujte správcu

Kde sa čapuje alebo predáva

Zoznam podnikov, kde sa pivo daného pivovaru čapuje alebo predáva sa zobrazí iba v prípade, že sú tieto dáta vyplnené v administrácii profilu. V prípade záujmu kontaktujte správcu.

Pivovar na UNTAPPD

Galéria

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Novinky v pivovare

Z nášho magazínu

Každý pivovar má nárok na publikovanie článku ZADARMO. V prípade záujmu kontaktujte správcu portálu. 

Reklama

Od našich partnerov a obľúbené články

Najnovšie články v magazíne

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Čítaj viac
Close Menu
×
×

Cart