Logo Pivovaru Beer Division

Beer Division

Pivovar Beer Division

Príbeh pivovaru

Všetko to začalo dávno a všetko má súvis s mojím domovaričským projektom Jasenský pivovar. Jasenský pivovar vznikol ako voľnočasový experiment veľkého milovníka piva. Po mystickom zážitku v odľahlej zátoke, smrteľníkmi nepoznanej časti chorvátskeho ostrova Hvar, som sa rozhodol, že zasvätím svoj život remeselnému pivu. Už v roku 2014 som hltal vedomosti a krátko nato navaril svoju prvú várku domáceho piva. Z experimentu sa stal projekt a z projektu vášeň.

Ako narastali moje domovaričské skúsenosti tak som po čase cítil, že sa potrebujem posunúť ešte ďalej, že chcem vedieť a vidieť viac. Navštívil som legendárne podniky a pivovary doma aj v zahraničí a ochutnal hektolitre piva.

Nastal pre mňa čas dôležitých rozhodnutí. Rozhodol ďalší zážitok na odľahlom pobreží – tentoraz to bol Island. Chcem ísť za svojimi snami. Chcem robiť niečo čo zanechá moju stopu. Chcem variť skvelé pivo. Tí čo ma poznajú vedia, že som vždy bol rebel s rockovým srdcom a život v kancelári nebolo moje autentické prostredie. Rozhodol som sa žiť svojimi vášňami naplno a spolu s dlhoročným kamošom Pachom sme založili kočovný pivovar Beer Division. Momentálne kočujeme a na varenie nepoužívame vlastnú technológiu. Naším cieľom je vybudovať plnohodnotný pivovar a variť naďalej kvalitné, poctivé remeselné pivo. Beer Division bude šíriť odkaz poctivého piva.

COVID

Údaj o rozvoze nie je k dispozícii. V prípade dostupnosti budeme aktualizovať

Kontakt

Firma:
BEER DIVISION s.r.o.
Adresa:
Vajsková 541/25, 976 98 Podbrezová
Distribútor:
Vlastná distribúcia
Telefón:
0917 945 547, Michal Sanitra – hlavný sládok, objednávky
E-mail:
michal@beerdivision.sk

Prejdi do e-shopu

Najnovšie články v magazíne

Close Menu
×
×

Cart