Beer Bros

Lietajúci pivovar Beer Bros

Príbeh pivovaru

Lietajúci pivovar BEER BROS sme založili v roku 2017 jednoducho preto, že nás pivo baví. Našim cieľom je prinášať na trh kvalitné pivo, ktoré chutí nielen našim zákazníkom, ale aj nám samotným. V našom portfóliu preto nájdete hlavne tradičné pivné štýly, s ktorými sa ale nebojíme experimentovať.

BEER BROS nie je len značka. O každom našom pive vieme všetko od nákupu surovín až po moment, kedy sa dostane do vášho pohára.

COVID-19: Rozvoz piva

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSecNzoePadJU3CSVurr0YQ1LxoD8Je-fiK3ked1UgkCiHE8rg/viewform?fbclid=IwAR1JejAb5B2xWLLgYHqPRZcjTqpVHoye8PDMFWBG2JICTwFl1FIEnjxz67g Objednajte si fľaškové pivo BEER BROS až ku vám domov. Minimálna veľkosť objednávky je 6 ks fliaš, za doručenie účtujeme poplatok 3,90 €. Služba je dostupná v Bratislave a Trnave, prípadne po individuálnej dohode aj v blízkom okolí (je možný prípadný individuálny doplatok za doručenie). Platba pri doručení je možná v Bratislave kartou alebo v hotovosti. V Trnave momentálne len v hotovosti. Po prijatí objednávky vás budeme kontaktovať, aby sme vám potvrdili termín doručenia.

Kontakt

Firma:
BEER BROS S.R.O.
Adresa:
REZEDOVÁ 1488/16, 821 01 BRATISLAVA
Distribútor:
Telefón:
0904 248 026
E-mail:
info@beerbros.sk

Galéria

Najnovšie články v magazíne

Close Menu