Ochutnajte z takmer 350 remeselných pív na Salóne Piva

Pivná komunita, pivná rozmanitosť a zábava. Tieto 3 ingrediencie spájame spoločne s vami a výsledkom je najväčší festival remeselného piva – Salón Piva. Bratislavská Stará tržnica sa opäť premení na najväčší ochutnávkový craft beer festival Salón Piva. Jeho septembrová edícia prinesie návštevníkom ďalšie pivné novinky. Viac ako 50 malých pivovarov zo Slovenska ale aj zahraničia prinesie na Salón Piva takmer 350 rôznych pív!

KÚPIŤ LÍSTKY (od 5 eur – v cene aj originálny pivný pohár)

Ůčasť na Salóne Piva SeptemBEER edition 2019 potvrdili a predstavia svoje nové pivká pivovary Hellstork, UnOrthodoxCraft Brewery, Raven, Wywar, Zichovec, Beervana, Hop Grup Nitra, Žiwell, Sandorf, Baťak,

TO OL, Mikkeller, Omnipolo, Damian Gypsy Brewery, The Garden Brewery, General, MadCat a kopec ďalších.

NA ČO VŠETKO SA MÔŽETE TEŠIŤ?

Sklenený degustačný pohár

Návštevníci budú mať pri vstupe možnosť vybrať si z dvoch sklenených degustačných pohárov a potom už len ochutnávať. Pohár je v cene vstupenky.

Premiéry – úplne nové pivá

Každý pivovar prinesie na Salón Piva min. 1 novinku. Nové pivko, ktoré ešte nikde nebolo v ponuke a niektoré pivá sú úplné limitky, ktoré už ani nebudú!

CRAZY IPA Salón Piva – nový pivný špeciál

Organizátori Jimi a Indo aj tentokrát navarili pod svojou značkou HAPPY v pivovare General pivný špeciálik pod názvom CRAZY IPA Salón Piva, ktorý budete môcť ochutnať vo svojom oblúbenom pivnom podniku, ešte pred samotným Salónom Piva. Je to poriadne nachmelená, ovocná IPA 14°.

V pivovare General organizátori navarili špeciálnu várku Crazy IPA 14°, ktorú budete môcť vyskúšať vo vybraných podnikoch ešte pred Salónom Piva

Nové pivovary, ktoré ešte neboli na Salóne Piva

Galantský remeselný pivovar Galgan, remeselný pivovar Beer Division, Breisburg Brewery, pivovar Hvezdoň. Pivovary zo zahraničia sa rozrastú o Křiklouna a pivovar Stern, ale aj napr. Brewski zo Švédska. V rámci výstavného stánku Živé Pivo sa predstavia tieto pivovary: Kočovný pivovar Voodoo, Vŕšky, Rye Island, Martins a Pánsky pivovar Bojnice.

Sprievodný program

Počas festivalu bude každý deň prebiehať v Starej tržnici sprievodný program, hudobné živé vystúpenia a diskusie, určené pre každého, koho zaujíma svet piva. Na festivale sú aj majitelia a sládkovia jednotlivých pivovarov, dodávatelia a odborníci na pivo, ktorí sa radi podelia so svojimi skúsenosťami. Vstup na program je pre návštevníkov festivalu voľný.

Oddychové zóny

Chill out zóny pre regeneráciu a oddych návštevníkov, spoločenské hry.

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Nezaradené

Beer Station Fest opäť v Tržnica Nivy!

  Pozývame vás na ďalšie pokračovanie festivalu remeselých pív – BEER STATION FEST.Zavíta k nám opäť viac ako desať pivovarov zo Slovenska, Čiech a Poľska. 

Aktuality

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Close Menu
×
×

Cart