Ochutnajte z takmer 350 remeselných pív na Salóne Piva

Pivná komunita, pivná rozmanitosť a zábava. Tieto 3 ingrediencie spájame spoločne s vami a výsledkom je najväčší festival remeselného piva – Salón Piva. Bratislavská Stará tržnica sa opäť premení na najväčší ochutnávkový craft beer festival Salón Piva. Jeho septembrová edícia prinesie návštevníkom ďalšie pivné novinky. Viac ako 50 malých pivovarov zo Slovenska ale aj zahraničia prinesie na Salón Piva takmer 350 rôznych pív!

KÚPIŤ LÍSTKY (od 5 eur – v cene aj originálny pivný pohár)

Ůčasť na Salóne Piva SeptemBEER edition 2019 potvrdili a predstavia svoje nové pivká pivovary Hellstork, UnOrthodoxCraft Brewery, Raven, Wywar, Zichovec, Beervana, Hop Grup Nitra, Žiwell, Sandorf, Baťak,

TO OL, Mikkeller, Omnipolo, Damian Gypsy Brewery, The Garden Brewery, General, MadCat a kopec ďalších.

NA ČO VŠETKO SA MÔŽETE TEŠIŤ?

Sklenený degustačný pohár

Návštevníci budú mať pri vstupe možnosť vybrať si z dvoch sklenených degustačných pohárov a potom už len ochutnávať. Pohár je v cene vstupenky.

Premiéry – úplne nové pivá

Každý pivovar prinesie na Salón Piva min. 1 novinku. Nové pivko, ktoré ešte nikde nebolo v ponuke a niektoré pivá sú úplné limitky, ktoré už ani nebudú!

CRAZY IPA Salón Piva – nový pivný špeciál

Organizátori Jimi a Indo aj tentokrát navarili pod svojou značkou HAPPY v pivovare General pivný špeciálik pod názvom CRAZY IPA Salón Piva, ktorý budete môcť ochutnať vo svojom oblúbenom pivnom podniku, ešte pred samotným Salónom Piva. Je to poriadne nachmelená, ovocná IPA 14°.

V pivovare General organizátori navarili špeciálnu várku Crazy IPA 14°, ktorú budete môcť vyskúšať vo vybraných podnikoch ešte pred Salónom Piva

Nové pivovary, ktoré ešte neboli na Salóne Piva

Galantský remeselný pivovar Galgan, remeselný pivovar Beer Division, Breisburg Brewery, pivovar Hvezdoň. Pivovary zo zahraničia sa rozrastú o Křiklouna a pivovar Stern, ale aj napr. Brewski zo Švédska. V rámci výstavného stánku Živé Pivo sa predstavia tieto pivovary: Kočovný pivovar Voodoo, Vŕšky, Rye Island, Martins a Pánsky pivovar Bojnice.

Sprievodný program

Počas festivalu bude každý deň prebiehať v Starej tržnici sprievodný program, hudobné živé vystúpenia a diskusie, určené pre každého, koho zaujíma svet piva. Na festivale sú aj majitelia a sládkovia jednotlivých pivovarov, dodávatelia a odborníci na pivo, ktorí sa radi podelia so svojimi skúsenosťami. Vstup na program je pre návštevníkov festivalu voľný.

Oddychové zóny

Chill out zóny pre regeneráciu a oddych návštevníkov, spoločenské hry.

E-shop sme zmenili na Tržnicu

V našom e-shope už nenakúpite. Produkty zobrazené v Tržnici sú externé produkty e-shopov iných pivovarov.

Od našich partnerov

Predošlé
Ďalšie
Close Menu
×
×

Cart