Novinky zo slovenských e-shopov: Hellstork 4packy, maďarský Lotus či ležiaky z Chmeľova a i.

Aj napriek tomu, že sme urobili zaujímavý prehľad e-shopov s remeselným pivom, prejsť všetky tieto slovenské a zahraničné e-shopy a vybrať si, môže znamenať celkom drahocenný čas. Preto sme pre vás pripravili aj takýto krátky výber zaujímavých pivných noviniek. V tomto článku sa zameriame na 6 slovenských e-shopov.

Nové plechovkové pivá prichádzajú z pivovaru General. Majú zaujímavý obal, výbornú kvalitu a medzi známymi pivami sú aj novšie počiny ako Back to India Double IPA a Back to Black Imperial Stout s figami a brandy (nakúp TU).

Pivovar Štamgast z východoslovenského Chmeľova (aký príznačný názov obce – tam pivovar proste nesmel chýbať :D) ponúka akciu 5+1 na svoje ležiaky (10° a 12° – obe filtrované aj nefiltrované).

Doručuje sa len do Prešova a Košíc a okolia (nakúp TU).

Pivovar Hellstork od Myjavy (Turá Lúka) redizajnoval svoj web, ktorý je teraz rýchlejší a zaujímavejší. V ponuke e-shopu nájdete okrem Wildstorku aj širokú ponuku plechovkového piva – Ancikrist IPA, Blonde’s Secret Blonde ALE, Samael Double IPA, Pink City Session IPA a Sourise Fruit Sour Ale.

V ponuke tiež výhodný 4-pack Pink City/Ancikrist/Samael s 5% zľavou (celá ponuka TU).

Chalani organizátori najväčšieho craftbeer festivalu na Slovensku – Salón Piva – na svojom e-shope pridali tiež viacero noviniek a to okrem 2 pivných balíčkov (Breisburg a Hellstork) hlavne samostatné pivá od českých pivovarov Zichovec a Matuška.

V e-shope pivovaru Stupavar pribudli aj 1 litrové pivá v plastových fľašiach. Medzi novinkami nájdete aj napr. staronovú Red Rock Galaxy Double IPA, ktorú by sme radi vyskúšali aj my.

Polotmavá double IPA sľubuje sladkosť, citrusovú kyslosť a výraznú horkosť.

Z južného Slovenska sa hlási vcelku nový e-shop Hoppyness.sk so slovenskými a zahraničnými pivovarmi z krajín ako Maďarsko a Belgicko. Nás napr. zaujal maďarský pivovar Reketye s bohatou ponukou plechovkových pív. Asi najlákavejší kúsok je Lotus Vanilla Milkshake IPA.

“Piaty člen veľmi úspešnej série Special Hop Happiness je vytvorený z chmeľu Lotus, ktorý ukazuje intenzívne chute pomaranča, vanilky, červených bobúľ a tropického ovocia. Vieme, že mnohí z vás milujú ipy a chceli sme vás potešiť dezertným trendovým pivom. Preto sme do neho pridali bourbon-ovú vanilku, premiešali s laktózou a vyrobili sme milkshake ipu, ktorá priniesla vanilkovú krémovosť už pri prvom dúšku. Potom vkročí do príbehu IBU 90, o ktorej všetci vieme, že je horká. Chute prichádzajú ako na horskej dráhe – po vanilkovo mliečnom koktaile, nastupuje atmosféra silnej ipy.” – uvádza e-shop na stránke.

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Nezaradené

Beer Station Fest opäť v Tržnica Nivy!

  Pozývame vás na ďalšie pokračovanie festivalu remeselých pív – BEER STATION FEST.Zavíta k nám opäť viac ako desať pivovarov zo Slovenska, Čiech a Poľska. 

Aktuality

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Close Menu
×
×

Cart