Novinky zo slovenských e-shopov: Hellstork 4packy, maďarský Lotus či ležiaky z Chmeľova a i.

Aj napriek tomu, že sme urobili zaujímavý prehľad e-shopov s remeselným pivom, prejsť všetky tieto slovenské a zahraničné e-shopy a vybrať si, môže znamenať celkom drahocenný čas. Preto sme pre vás pripravili aj takýto krátky výber zaujímavých pivných noviniek. V tomto článku sa zameriame na 6 slovenských e-shopov.

Nové plechovkové pivá prichádzajú z pivovaru General. Majú zaujímavý obal, výbornú kvalitu a medzi známymi pivami sú aj novšie počiny ako Back to India Double IPA a Back to Black Imperial Stout s figami a brandy (nakúp TU).

Pivovar Štamgast z východoslovenského Chmeľova (aký príznačný názov obce – tam pivovar proste nesmel chýbať :D) ponúka akciu 5+1 na svoje ležiaky (10° a 12° – obe filtrované aj nefiltrované).

Doručuje sa len do Prešova a Košíc a okolia (nakúp TU).

Pivovar Hellstork od Myjavy (Turá Lúka) redizajnoval svoj web, ktorý je teraz rýchlejší a zaujímavejší. V ponuke e-shopu nájdete okrem Wildstorku aj širokú ponuku plechovkového piva – Ancikrist IPA, Blonde’s Secret Blonde ALE, Samael Double IPA, Pink City Session IPA a Sourise Fruit Sour Ale.

V ponuke tiež výhodný 4-pack Pink City/Ancikrist/Samael s 5% zľavou (celá ponuka TU).

Chalani organizátori najväčšieho craftbeer festivalu na Slovensku – Salón Piva – na svojom e-shope pridali tiež viacero noviniek a to okrem 2 pivných balíčkov (Breisburg a Hellstork) hlavne samostatné pivá od českých pivovarov Zichovec a Matuška.

V e-shope pivovaru Stupavar pribudli aj 1 litrové pivá v plastových fľašiach. Medzi novinkami nájdete aj napr. staronovú Red Rock Galaxy Double IPA, ktorú by sme radi vyskúšali aj my.

Polotmavá double IPA sľubuje sladkosť, citrusovú kyslosť a výraznú horkosť.

Z južného Slovenska sa hlási vcelku nový e-shop so slovenskými a zahraničnými pivovarmi z krajín ako Maďarsko a Belgicko. Nás napr. zaujal maďarský pivovar Reketye s bohatou ponukou plechovkových pív. Asi najlákavejší kúsok je Lotus Vanilla Milkshake IPA.

“Piaty člen veľmi úspešnej série Special Hop Happiness je vytvorený z chmeľu Lotus, ktorý ukazuje intenzívne chute pomaranča, vanilky, červených bobúľ a tropického ovocia. Vieme, že mnohí z vás milujú ipy a chceli sme vás potešiť dezertným trendovým pivom. Preto sme do neho pridali bourbon-ovú vanilku, premiešali s laktózou a vyrobili sme milkshake ipu, ktorá priniesla vanilkovú krémovosť už pri prvom dúšku. Potom vkročí do príbehu IBU 90, o ktorej všetci vieme, že je horká. Chute prichádzajú ako na horskej dráhe – po vanilkovo mliečnom koktaile, nastupuje atmosféra silnej ipy.” – uvádza e-shop na stránke.

E-shop sme zmenili na Tržnicu

V našom e-shope už nenakúpite. Produkty zobrazené v Tržnici sú externé produkty e-shopov iných pivovarov.

Close Menu
×
×

Cart