Nestville nie je iba Whisky – je to aj parádny craftbeer, pivná Taberna a ohromný Nestville Park

Značku Nestville isto mnohí už poznáte na základe ich kampaňe so Jean-Claude Van Damme a produkciou slovenskej Whisky. Neskôr však v rámci svojho areálu Nestville Park vytvorili aj tzv. Tabernu, v ktorej osadili remeselný pivovar pod značkou Nestville Beer. Po dohode mi poslali vzorky 3 pív: tmavého ležiaku, pšenice a Pale Lager.

Na úvod, musím povedať, že všetky 3 pivá ma príjemne prekvapili, boli v 100% kondícii a popri veľmi príjemnom prémiovom obale som mal celkovo veľmi príjemný zážitok. Celkové hodnotenie 29/30 pri súčte všetkých 3 hodnotení podľa 2D metódy je naozaj veľmi dobrý výkon. Nejaké tie hodnotenia už za sebou mám, nie som odborník, ale v prípade tejto trojice pív som si istý, že by ohúrili nejedného skúseného craftopiča.


Pozrieť sa môžeme napríklad na minuloročné hodnotenie (05/2020) Petra Bognára alias Boba na svojej stránke KAMNAPIVO.SK – kde okrem Pale Lager, ktorému dal 6,3 z 10, ho ďalšie dve pivá presvedčili na 8,3 pre Wheat a 8,6 pre Dark, čo je dosť solídny výkon. Na ich pivá si posvietil aj Craft Beer Gadžo a ostal tiež pozitívne prekvapený.Moje hodnotenia (pod profilom Pivný Somelier)

Nestville Beer – Wheat 13°

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Pivny Somelier (@pivnysomelier)

Nestville Beer – Pale Lager 13°

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Pivny Somelier (@pivnysomelier)

Nestville Beer – Dark Lager 13°

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Pivny Somelier (@pivnysomelier)

So sládkom pivovaru som dohodnutý na návšteve a osobnej degustácii pív v Nestville Parku, samozrejme ak to pandemická situácia dovolí. Ak sa toto podarí spojiť s pekným rodinným výletom v oblasti Hniezdneho a Dunajca, vrátane splavovania a napr. výletu na Ľubovniansky hrad, bude to super zážitok pre celú rodinu, kde aj koza bude celá, aj vlk bude sýty a napitý. Nehovoriac o malých kozliatkach, mojich 3 krásnych dcérkach, ktoré by sa mohli priamo v areáli Nestville Parku vyšantiť na krásnom detskom ihrisku, pomaškrtiť v originálnej čokoládovni či zajazdiť si na koníkoch. Areál poskytuje aj ubytovanie a tak o perfektný zážitok s večerou v parádnej taberne by mohlo byť postarané.

Viac o Nestville parku TU.

Sledujte stránku pivovaru na našom portáli TU.

E-shop sme zmenili na Tržnicu

V našom e-shope už nenakúpite. Produkty zobrazené v Tržnici sú externé produkty e-shopov iných pivovarov.

Od našich partnerov

Predošlé
Ďalšie
Close Menu
×
×

Cart