Nestville nie je iba Whisky – je to aj parádny craftbeer, pivná Taberna a ohromný Nestville Park

Značku Nestville isto mnohí už poznáte na základe ich kampaňe so Jean-Claude Van Damme a produkciou slovenskej Whisky. Neskôr však v rámci svojho areálu Nestville Park vytvorili aj tzv. Tabernu, v ktorej osadili remeselný pivovar pod značkou Nestville Beer. Po dohode mi poslali vzorky 3 pív: tmavého ležiaku, pšenice a Pale Lager.

Na úvod, musím povedať, že všetky 3 pivá ma príjemne prekvapili, boli v 100% kondícii a popri veľmi príjemnom prémiovom obale som mal celkovo veľmi príjemný zážitok. Celkové hodnotenie 29/30 pri súčte všetkých 3 hodnotení podľa 2D metódy je naozaj veľmi dobrý výkon. Nejaké tie hodnotenia už za sebou mám, nie som odborník, ale v prípade tejto trojice pív som si istý, že by ohúrili nejedného skúseného craftopiča.


Pozrieť sa môžeme napríklad na minuloročné hodnotenie (05/2020) Petra Bognára alias Boba na svojej stránke KAMNAPIVO.SK – kde okrem Pale Lager, ktorému dal 6,3 z 10, ho ďalšie dve pivá presvedčili na 8,3 pre Wheat a 8,6 pre Dark, čo je dosť solídny výkon. Na ich pivá si posvietil aj Craft Beer Gadžo a ostal tiež pozitívne prekvapený.Moje hodnotenia (pod profilom Pivný Somelier)

Nestville Beer – Wheat 13°

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Pivny Somelier (@pivnysomelier)

Nestville Beer – Pale Lager 13°

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Pivny Somelier (@pivnysomelier)

Nestville Beer – Dark Lager 13°

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Pivny Somelier (@pivnysomelier)

So sládkom pivovaru som dohodnutý na návšteve a osobnej degustácii pív v Nestville Parku, samozrejme ak to pandemická situácia dovolí. Ak sa toto podarí spojiť s pekným rodinným výletom v oblasti Hniezdneho a Dunajca, vrátane splavovania a napr. výletu na Ľubovniansky hrad, bude to super zážitok pre celú rodinu, kde aj koza bude celá, aj vlk bude sýty a napitý. Nehovoriac o malých kozliatkach, mojich 3 krásnych dcérkach, ktoré by sa mohli priamo v areáli Nestville Parku vyšantiť na krásnom detskom ihrisku, pomaškrtiť v originálnej čokoládovni či zajazdiť si na koníkoch. Areál poskytuje aj ubytovanie a tak o perfektný zážitok s večerou v parádnej taberne by mohlo byť postarané.

Viac o Nestville parku TU.

Sledujte stránku pivovaru na našom portáli TU.

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hodnotení: 1

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Nezaradené

Beer Station Fest opäť v Tržnica Nivy!

  Pozývame vás na ďalšie pokračovanie festivalu remeselých pív – BEER STATION FEST.Zavíta k nám opäť viac ako desať pivovarov zo Slovenska, Čiech a Poľska. 

Aktuality

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Close Menu
×
×

Cart