Nekašli na to, doma jedz (pivkuj) a vyhrávaj!

Vernostný systém Trifft v aktuálnej situácií vytvoril prehľadný web www.domajedz.sk, ktorý pomáha podnikom prežiť a zvládnuť náročnú situáciu počas pandémie ochorenia Covid – 19.  Na webe domajedz.sk nájdete množstvo podnikov, ktoré ponúkajú rozvoz svojich produktov až k vám domov. Medzi podnikmi nechýbajú ani obľúbené pivné stanice Beer Station a ani naša Pivotéka Trnava.

Každá objednávka bude zaradená o hodnotné ceny, ktoré si pre vás pripravili podniky zapojene do tejto iniciatívy. Stačí si stiahnuť aplikáciu Trifft a naskenovaním QR kódu z bločku sa zapojíte do žrebovania o tieto hodnotné ceny. Návod ako sa zapojíte do súťaže nájdete  TU.

Aplikácia Trifft navyše prešla kompletným updatom a teraz vyzerá ešte lepšie ako doposiaľ. Pokiaľ ste aplikáciu používali a nemáte nastavené automatické aktualizovanie, odporúčame si ju manuálne aktualizovať.

Buďme spolu zodpovední a ostaňme doma pokiaľ je to možné. O naše hladné žalúdky a smädné pivné krky sa postarajú podniky, ktoré budú vďačné za každú podporu a objednávku v tejto bezprecedentnej situácii.

Trifft pivotéka trnava

 

 

 

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Nezaradené

Beer Station Fest opäť v Tržnica Nivy!

  Pozývame vás na ďalšie pokračovanie festivalu remeselých pív – BEER STATION FEST.Zavíta k nám opäť viac ako desať pivovarov zo Slovenska, Čiech a Poľska. 

Aktuality

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Close Menu
×
×

Cart