Nekašli na to, doma jedz (pivkuj) a vyhrávaj!

Vernostný systém Trifft v aktuálnej situácií vytvoril prehľadný web www.domajedz.sk, ktorý pomáha podnikom prežiť a zvládnuť náročnú situáciu počas pandémie ochorenia Covid – 19.  Na webe domajedz.sk nájdete množstvo podnikov, ktoré ponúkajú rozvoz svojich produktov až k vám domov. Medzi podnikmi nechýbajú ani obľúbené pivné stanice Beer Station a ani naša Pivotéka Trnava.

Každá objednávka bude zaradená o hodnotné ceny, ktoré si pre vás pripravili podniky zapojene do tejto iniciatívy. Stačí si stiahnuť aplikáciu Trifft a naskenovaním QR kódu z bločku sa zapojíte do žrebovania o tieto hodnotné ceny. Návod ako sa zapojíte do súťaže nájdete  TU.

Aplikácia Trifft navyše prešla kompletným updatom a teraz vyzerá ešte lepšie ako doposiaľ. Pokiaľ ste aplikáciu používali a nemáte nastavené automatické aktualizovanie, odporúčame si ju manuálne aktualizovať.

Buďme spolu zodpovední a ostaňme doma pokiaľ je to možné. O naše hladné žalúdky a smädné pivné krky sa postarajú podniky, ktoré budú vďačné za každú podporu a objednávku v tejto bezprecedentnej situácii.

Trifft pivotéka trnava

 

 

 

Zažite s nami Slovenskú pivnú cestu

Darčekové poukazy

Výhodné multipacky

Pivný MYSTERY box

Close Menu
×
×

Cart