Prešporská pivotéka

E-shop a Distribúcia

O distribútorovi

V roku 2009 sme otvorili prvú pivotéku na Slovensku, dnes ponúkame cez eshop a distribúciu pre podniky a obchodné siete remeselné špeciály,  belgické, anglické, rakúske, francúzske či americké. Nechýbajú štýlové poháre a darčekové balíčky, na výber sú desiatky pív rozmanitých pivných štýlov, sezónne špeciály aj tematické výbery. Našou ambíciou je predstaviť fanúšikom piva aspoň časť z obrovského svetového výberu kvalitných remeselných pív, ktoré sú svojou chuťou a spôsobom výroby jedinečné. Z doplnkového tovaru sú súčasťou ponuky originálne poháre ku belgickému a holandskému pivu, ktoré sú niekedy hotové umelecké diela. Darčekové balenia pív alebo tematické výbery z rôznych pivných štýlov potešia rodinu aj kamarátov pri akejkoľvek slávnostnej príležitosti. Pivotéka funguje ako eshop s dovozom v rámci Bratislavy (s príplatkom okrajové časti Jarovce, Rusovce, Čunovo, Záhorská Bystrica, Devínska Nová Ves, Podunajské Biskupice, Vrakuňa, Vajnory), po Slovensku ako veľkoobchod a zásobovanie barov, kaviarní či reštaurácií. Okrem stálej ponuky v eshope ponúkame pre pivárne, pivotéky a bary extra výber ďalších pív na objednávku.

Naše služby pri výbere a dovoze pív môžu využiť reštaurácie, hotely, pivárne alebo firmy na svojich večierkoch. V prípade záujmu o rozšírenie ponuky nápojov vám pomôžeme pripraviť pivný lístok na mieru.

Výnimočná je naša ponuka trappistických pivovarov.  Nájdete u nás Engelszell, Chimay, La Trappe, Mont des Cats, Orval, Rochefort, Spencer, Tynt Meadow, Westmalle aj Zundert.

Medzi ďalšie známe pivovary patria aj l’Abbaye des Rocs, Brasserie Lefebvre, Dupont, Boon, Dubuisson, Corsendonk, Huyghe, Bosteels, Duvel Moortgat, Van Steenberge, d’Achouffe, Leroy Breweries, Van Honsebrouck , Artisanale de Rulles, Lindemans, Rodenbach, St. Bernard, Verhaeghe, De Ranke, Coniston, Oakham, Ridgeway..

Veľkoobchodný rozvoz piva je v týchto mestách: Bratislava a blízke okolie denne (t.j. Senec, Pezinok, Stupava, Malacky), pravidelný okruh v utorky, trasa: Bratislava, Senec, Trnava, Sládkovičovo, Galanta, Nitra, Šaľa, Dunajská Streda, a po telefonickej dohode nepravidelne trasa: Šamorín, Dunajská Streda, Veľký Meder, Komárno, Štúrovo, Nové Zámky. Po telefonickej dohode a vyťažení auta je možnosť zaviezť aj okruh: Bratislava, Trnava, Hlohovec, Piešťany, Nové Mesto nad Váhom, Trenčín, Dubnica nad Váhom, Považská Bystrica, Bytča, Žilina, Martin, Žiar nad Hronom, Zvolen, Banská Bystrica, Prievidza, Žarnovica, Nová Baňa, Zlaté Moravce.

Možnosť dopravy kdekoľvek na SK prostredníctvom spoločnosti GEIS (bližšie info poskytneme mailom/telefonicky).

Chceš podporiť tohto distribútora? Zdieľaj tento profil na svojom facebooku:

Kontakt

+421948510094
Firma:
Beer Tradition, s.r.o.
Adresa:
Námestie hraničiarov 2617/8A, 851 03 Bratislava (iba fakturačné sídlo spoločnosti)
Telefón:
+421948510094
E-mail:
info@presporskapivoteka.sk

Regionálna pôsobnosť:

Bratislava e-shop, distribúcia celá SR

Zastúpenie pivovarov:

Belgické, Anglické, Holandské, Americké a Francúzske

Značky pivovarov:

Engelszell, Chimay, La Trappe, Mont des Cats, Orval, Rochefort, Spencer, Tynt Meadow, Westmalle, Zundert, l’Abbaye des Rocs, Brasserie Lefebvre, Dupont, Boon, Dubuisson, Corsendonk, Huyghe, Bosteels, Duvel Moortgat, Van Steenberge, d’Achouffe, Leroy Breweries, Van Honsebrouck , Artisanale de Rulles, Lindemans, Rodenbach, St. Bernard, Verhaeghe, De Ranke, Coniston, Oakham, Ridgeway

Aktuálne

Chcete spravovať svoj profil a informovať o novinkách? Ozvite sa správcovi

Pivovary v portfóliu

Galéria

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Aktuálne akcie

Reklama

Predošlé
Ďalšie

Najnovšie články v magazíne

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Čítaj viac
Close Menu
×
×

Cart