Ak Vysoké Tatry a pivo s burgrom, tak určite Dobré Časy Starý Smokovec

Kto by čakal, že vo Vysokých Tatrách nenájde podnik s čapovaným remeselným pivom, tak tento článok je presne pre neho/ňu. Priamo v Starom Smokovci nájde dokonca taký podnik, že z jeho ponuky pív a burgrov padne na zadok. Je to jednoducho preto, lebo aj do Vysokých Tatier prišli koncom roka 2019 Dobré Časy a aj keď im poriadny štart prekazila korona kríza, sú v plnej sile a pripravení dohnať zameškané.

Moju návštevu som plánoval už dlho a som rád, že sa po uvoľnení opatrení konečne podarila. Slinky som si šetril na poctivé remeselné pivo, ktorého je v Dobrých Časoch až 14 druhov. Musel by som tu ostať spať, aby som stihol ochutnať všetky.

Trošku ma mrzí to, že sa práve v tento víkend pokazilo počasie a aj keď na zvyšku Slovenska panovali viacmenej extrémne horúčavy, v Tatrách bolo počasie veľmi premenlivé. Zažil som si to sám v piatok cestou do Prešova, keď na tatranskej diaľnici bol silný lejak, avšak na Spišskom hrade bolo zrazu opäť horúco. Deň po mojej návšteve sa v Spišskom Podhradí dokonca vyskytol silný “downburst”. Cestu do Smokovca som teda odložil na nedeľu po ceste naspäť na západ do Trnavy a tak som už s deťmi nestíhal plánovanú túru na Hrebienok. To však vôbec nevadí, lebo moja návšteva v Dobrých Časoch bola úplne super a po nej môžem smelo odporúčať všetkým pivným nadšencom si naplánovať túru do Tatier s prespaním v Hrebienok Resort alebo v blízkom okolí. Ja sa tu určite raz ako nešofér vrátim.

Pivný dom Dobré Časy sa nachádza v Starom Smokovci vo Vysokých Tatrách v budove Hrebienok Resort. V ponuke je až 14 druhov remeselných pív, čo v Tatrách nemá konkurenciu. Špecialitou podniku sú prvotriedne domáce burgre, ktoré tu vrátane pív nájdete za veľmi príjemnú cenu. Čiže žiadne vysokohorské prirážky, ale podnik na úrovni, ktorý sa teší aj veľmi silnej obľúbe domácich.

Hľadáte miesto, ktoré Vám v Tatrách učaruje a po túre si dokonale oddýchnete? Navštívte a zažite konečne Dobré Časy.

Deti sa pohrajú na detskom ihrisku, ktoré je v bezpečnom prostredí mimo pohybu vozidiel, cyklisti si tu môžu dobiť svoje elektro bicykle a v supermarkete priamo v budove sa dajú dokúpiť rôzne zásoby na túru. Toto miesto môže byť jednoducho váš základný tábor, v ktorom nájdete všetko potrebné. Pivný dom je otvorený pre svojich návštevníkov každý deň od 11:00.

Miest na sedenie je v Dobrých Časoch naozaj neúrekom a o pohodlie návštevníkov sa postará perfektne vyškolený personál. Manažér prevádzky si zakladá na tom, aby každý návštevník dostal prvotriedny servis, výbornú ponuku pitia a jedla a po každej návšteve si mohol povedať, že zažil skutočne dobré časy vo Vysokých Tatrách. V rámci konceptu “Dobré Časy” to nie je úplne typická architektúra pivného domu, nakoľko značka si zakladá na starších meštianskych domoch, avšak atmosfére tuto v Smokovci absolútne nič nechýba. Klasický výčap je doplnený o značkový výčap značky Brewdog a Guinness.

“Náš industriálny nefajčiarsky priestor, plný betónu, kovu a dreva, dokonale dopĺňajú maľby košického majstra street artu Viktora Fehera. Jeho umenie dalo nášmu interiéru svojrázny rozmer a jedinečnú umeleckú hodnotu. Impozantná slnečná terasa, na sviežom horskom vzduchu, hravo zláka na čapáka či zaslúžený oddych po ľahkej aj náročnej túre.” – uvádza manažér Lukáš.

V prípade, že máte záujem o ubytovanie priamo v spomínanom 4* hoteli Hrebienok Resort, máte na výber viacero typov izieb a apartmánov, či rôzne pobytové balíčky pre romantické páry či rodiny s deťmi. Samozrejmosťou je aj wellness a vonkajší bazén, čo padne vhod po tatranskej túre. Viac si môžete pozrieť na stránke Hrebienok Resort.

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Nezaradené

Beer Station Fest opäť v Tržnica Nivy!

  Pozývame vás na ďalšie pokračovanie festivalu remeselých pív – BEER STATION FEST.Zavíta k nám opäť viac ako desať pivovarov zo Slovenska, Čiech a Poľska. 

Aktuality

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Close Menu
×
×

Cart