Živé pivo na Street Food feste v Senci

Slnečné jazerá v Senci hostia v týchto dňoch Street Food festival, kde sa bude čapovať vychladené živé pivo z Beer Station dodávky. Vychutnať si ho môžete na mieste, popri výbornom jedle alebo aj doma, nakoľko dodávka umožňuje čapovanie do pohárov aj do fliaš so sebou.

Isto ste zvedaví, aké pivá sa budú čapovať. Tu je kompletný zoznam:
Jozef II. 10° (Holíčsky pivovar Wywar)
  • Tropická raketa IPA 17° (Pivovar Matuška)
  • Session IPA 10° (VooDoo)
Vandal American IPA 14° (ŽiWELL)

Beat to Juice Fruit infused IPA 13° (Hellstork)

Počasie sa pomaly vysĺňuje a popri bežných stresoch príjemná nálada organizátorov graduje. Festival je umiestnený v zadnej časti kempingového areálu (až za Kolibou). Vychutnať si budete môcť výborné halušky od majstrov sveta “Majstri Haluškári”. Zaujímavé bude aj 9D kino, ktoré bude v Senci po 1.krát. Zaujímavosťou akcie bude aj Doktor Vynil – predaj a výkup gramofónových platní. Nebudú chýbať aj Čertíci s burgrami a mexickými hotdogmi. Ďalšími účastníkmi bude Tulac Coffee&Tea, Selaví, La Donuteria Bratislava, Wowffle, Sputník Bar,

“Street food prinesie nie len dobré jedlo, ale aj kvalitnú hudbu a to hneď na 2 stage-och. V Hastala nájdete DJ Roba Matejku s jeho Show Time Radia Sity. Tak isto festival poctia návštevou aj domáci hudobníci v zložení: Stanlee, Hekrim, Sueströmming a Subert. V piatok priamo v centre dejistka si môžete vypočuť DJ Miss Rodez, Radon a Majk Lover. Títo chlapci budú hrať zo špeciálne upraveného auta” – uvádzajú organizátori na svojom Facebooku.

#senec #streetfood #beerstation #pivonafestivale

"Pivo bez paľenky, vyrucené peňeži"

Close Menu
×
×

Cart