V 7. časti podcastu NA PIVE sa Peťo stretol so zástupcom projektu zálohovania PET fliaš a plechoviek

V 7. časti podcastu NA PIVE sa Peťo rozprával s Luciou Morvai, riaditeľkou pre vonkajšie vzťahy a komunikáciu Správcu Záloh, ktorá objasnila všetky veci ohľadom zálohovania PET fliaš a plechoviek. Tento podcast moderovaný Peťom Holčíkom z pivovaru Hellstork si môžete vypočuť priamo v tomto článku alebo na podcastových službách Spotify či Google podcast.

“Zo systému zálohovania sme si robili srandu zo 6 dielov tak 5 krát. Všetko má dve strany mince. Karma je len jedna… V tejto časti sa dozviete ako na registráciu do systému recyklácie, ako k tomu celému pristupovať a ako sa dá nájsť jednoduchými zmenami spoločná cesta k zdravému rozumu. V tejto dobe dosť nevyhnutná vec…” – uvádza Peťo v krátkom popise podcastu.

Nahrávanie podcastov sa realizuje v profesionálnom podcastovom štúdiu PODCASTER BRATISLAVA, ktoré zabezpečí vysokú kvalitu nahrávky.

Rozhovor s Luciou Morvai z Správca záloh:

Ďalšie diely podcastov NA PIVE nájdeš TU.

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hodnotení: 1

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Close Menu
×
×

Cart