S kľúčenkou ako otvárač na pivo ťa žiadna zatvorená fľaša neprekvapí

Do nášho e-shopu a Pivotéky sa snažíme neustále pridávať nie len nové remeselné pivá ale aj merch, ktorý s pivom súvisí. Dali sme vám, našim zákazníkom vyrobiť kľúčenky, ktoré slúžia ako perfektný otvárač na pivo. Budeme vám ich rozdávať ku každej objednávke nad 30€ a budú súčasťou Mystery boxov aby ste po otvorení boxu mohli vybrať pivko, otvoriť fľašu novým otváračom a pivko naliať do pohára, ktorý sa nachádza v každom mystery boxe. V prípade, že by ste si chceli otvárač zakúpiť a podporiť nás, budú k dispozícií v Pivoteké v OC Galéria Tesco.

Pripravili sme si pre vás navyše nový nadupaný multipack remeselného piva s pohárom Clock a novým otvárakom na pivo. Tento multipack obsahuje zaujímavé remeselné pivá od rôznych pivovarov a rôznych štýlov. Dostanete naň 10% zľavu a doprava bude automaticky zadarmo na celé Slovensko. Celý multipack si môžete pozrieť po kliknutí na fotku.

Do sortimentu sme pridali aj mnoho noviniek, niektoré z nich si môžete pozrieť nižšie(pre presmerovanie na konkrétny produkt stačí kliknúť na pivko):

Ďakujeme za každú odozvu a podporu, vážime si to a tešíme sa na vaše objednávky.

E-shop sme zmenili na Tržnicu

V našom e-shope už nenakúpite. Produkty zobrazené v Tržnici sú externé produkty e-shopov iných pivovarov.

Close Menu
×
×

Cart