PREDSTAVUJEME: Unikátny projekt VODAREN Craft Bistro v Trnave

Podnik VODAREN craft bistro vznikol v marci v roku 2018 na mieste, ktoré v minulosti dlhé roky slúžilo tradičným pivným štamgastom. Po novom to majitelia Vozovka Hill a Merkur Pub & Restaurant premenili na multifunkčný priestor s industriálnou atmosférou a ponukou remeselného piva, pastrami sendvičov a kvalitnej kávy.  
Na spestrenie večerov sa konajú obľúbené kvízy, posedenie s priateľmi môžete oživiť sledovaním živých športových prenosov či živými vystúpeniami hudobných interpretov. Ako jeden z mála podnikov v Trnave ponúka kombináciu Orange a Digi.
V rámci pivnej ponuky nájdete 4 pípy s remeselnými pivami, ktoré sú rozdelené na 2 časti. 2 pípy tvoria stálu ponuku – Brnenskú 11° od Hauskrechtu a vynikajúci osviežujúci Jahodový porter 14° od Kocoura. Ďalšie 2 pípy sú rotujúce pre ostatné české a slovenské živé pivá. Pre klasikov sa na ďalších 4 pípach čapujú pivá z tradičného pivovaru v Rakovníku: Bakalář 11°- svetlý ležiak, Černovar 12°- čierne pivo. V ponuke je aj čapovaný Bakalář nealkoholický za studena chmelený (2.miesto súťaž Zlatá pivný pečeť, České Budejovice, 2019) a Pilsner. 
Pivná ponuka je obohatená vynikajúcimi miešanými pivnými drinkami, ktoré boli vyladené vďaka vycibreným chuťovým bunkám skúseného prevádzkara Janka Siváka a barmana Lukáša Brinzíka, ktorí s tým majú bohaté skúsenosti. Tieto drinky ako Strawberry Krakenbeer, Beercoffee či Levander Softbeer si predstavíme v samostatnom hodnotiacom článku.
Hlavnou doménou VODAREN craft bistro nie je síce kuchyňa, no v ponuke nájdete aj jedlá k pivu či vínu a výnimočným v podniku sú PASTRAMI sendviče so zaúdeným mäsom z hovädzieho brisketu, ktorým sa takisto budeme venovať bližšie v ďalších článkoch. Hladný pivár okrem uhasenia svojho smädu a chuti po poctivom pive určite ulahodí aj svojim chuťovým bunkám a neodíde hladný. Od pondelka do piatku sa od 8:00 do 11:00 podávajú aj raňajky hneď v 3 variáciách.
Trošku z histórie
Časť Trnavy známa ako Vodáreň je známa špecifickou stavbou vodojemu od Emila Belluša. Vodojem je považovaný za významné architektonické dielo nielen v Trnave. Autorom projektu je Prof. ing. arch. Emil Belluš (1899-1979). Vodojem bol vybudovaný v rokoch 1942-1946 a vo svojej kategórii je považovaný za príklad brilantnej architektúry. Pri grafickom znázornení nášho loga sme vychádzali práve z inšpirácií touto stavbou a oslovili sme preto grafika menom Stanislav Ryna Leffler, ktorý v minulosti vytvoril viacero vizuálov tohto diela. Viaceré sa dostali do povedomia trnavčanov a preto sme chceli zapracovať jeho pohľad na toto architektonické dielo v súčasnosti s prepojením na logotyp.
Aktuality môžete sledovať na facebooku VODAREN craft bistro.
#vodaren #craftbistro #hauskrecht #trnava
Parom

Ponuka a predstavenie pív pivovaru Parom

Predstavujeme pivá, ktoré sú aktuálne v ponuke pivovaru Parom. Pivo sa dá zohnať aktuálne vo fľaškovej forme a bežne aj v čapovanej forme v rôznych

PR článok

9 výhod nakupovania v online obchodoch

Ešte stále sa bojíte nakupovať v online obchodoch? Pripravili sme si pre vás 9 benefitov nakupovania na internete. Internet priniesol revolúciu a to nielen v

"Pivo bez paľenky, vyrucené peňeži"

Close Menu