Predstavujeme Slovenský Národný Pivovar

Predstavujeme Slovenský Národný Pivovar

SLOVENSKÝ NÁRODNÝ PIVOVAR (SNP) vznikol so zámerom propagovať – netradičnou, pútavou a zároveň reprezentatívnou formou – významné osobnosti Slovenska z rôznych oblastí verejného a kultúrno-spoločenského života nielen doma, ale aj v zahraničí. Nadväzuje tiež na aktuálny rozvoj „remeselného“ pivovarníctva ako nehmotného kultúrneho dedičstva Slovenska (Československa).
Cieľom pivovaru je pokračovať v starej tradícii poctivého pivovarníctva a sladovníctva na Slovensku s medzinárodným presahom, a to prostredníctvom kultúrnej a štýlovej konzumácie piva.
Varenie kvalitného piva viacerých pivných štýlov s unikátnymi receptúrami, priradenými k popredným osobnostiam Slovenska, je – podľa nich – ďalšou cestou zvyšovania zdravého národného sebavedomia v postupnosti región – Slovensko – zahraničie. Mysleli aj na interaktívny prvok – etikety s jednotlivými životnými príbehmi významných Slovákov budú prostredníctvom QR-kódu prepojené na internet, kde sa tí, ktorí chcú „vedieť viac“, dozvedia viac.
Tí, ktorých by ľudia mali naozaj obdivovať – tí skutoční slovenskí hrdinovia – a kvalitné, poctivé pivo, vychádzajúce z tých najlepších pivovarníckych tradícií. Príbehy dejín a dejiny príbehov, spojené s jedinečnou chuťou originálnych produktov. To je Národnuo pivo slovenskuo. Slovenská domovina v pivnej fľaši.
Portfólio pív tvoria 2 edície:
  • Muži svojej doby
  • Hokejové legendy
Pivo Vladimír Dzurillager ste mali možnosť premiérovo ochutnať na Salóne Piva a v dohľadnej dobe bude k dispozícii aj novinka Jozef ŠtümpALE.
Podporte tento mladý nádejný pivovar a objednajte si ho do svojho podniku. Viac o pivovare vrátane kontaktných údajov nájdete na stránke pivovaru.
#snp #muzisvojejdoby #michalovce #kocovnypivvoar

Pridaj komentár

Close Menu