Sandorf

Remeselný pivovar Sandorf Prievaly

Príbeh pivovaru

Tradícia varenia piva v pivovare Sandorf sa začala v roku 2011. Pivovar bol vybudovaný rekonštrukciou pôvodných priestorov pohostinstva Šandorfský šenk.

Minulý rok prešiel pivovar malými zmenami, a v súčasnej dobe naši sládkovia Miro Bandžuch a Matt Wirtz pre Vás varia tradičné ležiaky a vrchne kvasené pivá, taktiež postupne prekvapia roznymi špecialmi. Naše pivá vyrábame len z tých najkvalitnejších základných surovín.
Radi pre Vás zorganizujeme i prehliadku pivovaru spojenú s ochutnávkou rôznych pivných štýlov. Súčasťou areálu nášho pivovaru je aj tradičný šenk s terasou, gurmánska reštaurácia, penzión a jedinečný wellnesss s pivnými kúpeľmi a masážami.

Kontakt

Firma:
BÍLIKOVÁ, s.r.o.
Adresa:
Prievaly 79, 906 34 Prievaly
Distribútor:
Telefón:
+421903952270
E-mail:
sandorf@sandorf.sk

Krajina pôvodu / Typ pivovaru:

Novinky

Galéria

Prejdi do e-shopu

Od našich partnerov

Predošlé
Ďalšie
Predošlé
Ďalšie

Najnovšie články v magazíne

Pivstagramoviny: Šialený Apríl

V tomto článku si  zhrnieme doterajšie aprílové pivstagramoviny a týmto začneme pravidelnú sériiu príspevkov od sledovaných “beerfluencerov”, ktorých budeme ako CraftBeerGadžo nazval aj my volať

Čítaj viac

Módne vzory kuchynských panelov

Kuchynské panely sú hitom posledných sezón. Niet divu, tradičné nástenné kachličky vyžadujú starostlivú prípravu pred aplikáciou lepidla a majú veľmi obmedzený dizajn. V súčasnosti sú

Čítaj viac
Close Menu
×
×

Cart