PIVOVAR TÝŽDŇA: Český Zichovec to s pivami vie a neustále prekvapuje

Pivovarom aktuálneho týždňa je pivovar ZICHOVEC, hneď z 2 jasných dôvodov. V prvom rade je to pivovar, od ktorého máme najširší sortiment a druhým dôvodom je fakt, že je to u nás vami najobľúbenejší pivovar čo sa týka nákupov. Aktuálnu ponuku tvorí až 20 rôznych pív, avšak počas týždňa doplníme nové čerstvé zásoby.

Veríme, že mnohí z vás si zichovecké pivá poriadne užili, priniesli sme vám aj špeciálne limitky, po ktorých ostali len prázdne miesta v regáloch a preto každý týždeň dopĺňame tovar.

Ako sa hovorí, lepšie raz vidieť ako 100x počuť a preto sme si hneď na začiatok pripravili rozhovor s Ondrom Husákom, jedným zo spolumajiteľov pivovaru.

Celú ponuku pív pivovaru ZICHOVEC nájdete TU.

Krátko z histórie

Rodinný pivovar ZICHOVEC bol založený v roku 2012. Impulzom bola nespokojnosť s chuťou unifikovaných produktov nadnárodných pivovarov a svoju úlohu zohrali aj korene a spomienka na prapredkov, zichoveckého richtára Krahulíka, ktorý prevádzkoval vyhlásený zájazdový hostinec v Panenskom Týnci.

Pivovar uvaril v roku 2015 850 hl piva, väčšina sa vyčepuje a predá priamo v Zichovci. Rastúci záujem však pivovar postavil pred rozhodnutie, či si naďalej užívať vyšší dopyt alebo ísť do rizika a výrobu a sortiment rozšíriť. Prijali túto výzvu a v Lounoch rastie nový moderný pivovar, kde má pivovarníctvo dlhoročnú tradíciu. Táto investícia im umožnila od marca 2016, vedľa existujúceho sortimentu, ponúknuť v regióne väčší sortiment špeciálov, ako spodne, tak hlavne vrchne kvasených pív.

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Nezaradené

Beer Station Fest opäť v Tržnica Nivy!

  Pozývame vás na ďalšie pokračovanie festivalu remeselých pív – BEER STATION FEST.Zavíta k nám opäť viac ako desať pivovarov zo Slovenska, Čiech a Poľska. 

Aktuality

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Close Menu
×
×

Cart