Pivovar Herrenwald sa predstaví v celej sieti Beer Station

Leto je v plnom prúde a spotreba piva v podnikoch na terasách a na rôznych festivaloch rapídne stúpa. Pre tých, čo si chcú a môžu vychutnať pivo skôr doma, na záhrade či na chate, je tu sieť predajní s remeselným pivom so sebou – Beer Station. Od augusta si pre zákazníkov Beer Station predstavilo predstavenie pivovaru Herrenwald z Malej Idy pri Košiciach.

Okrem viacerých druhov čapovaného piva pivovaru Herrenwald si zákazníci budú môcť zobrať aj svoju odmenu v rámci vernostného systému Trifft vo forme 0,33l fľaškového piva Herrenwald výmenou za 50 vernostných bodov (overte si aktuálnu dostupnosť fliaš na svojej najbližšej prevádzke).
Na začiatku to bola záľuba, nasledovala odvážna myšlienka a skončilo sa to realizáciou nášho sna. Sna mať vlastný remeselný pivovar. Viac o pivovare ČÍTAJTE TU.

V Beer Station sa od úvodu augusta predstavia tieto pivá:
Barbados 12° American Pale ALE, alk. 5%, IBU 33
Vrchne kvasené pivo typu American Pale Ale. Na jeho výrobu je použitých šesť druhov sladov. Má sviežu medovo-pomarančovú farbu, osviežujúcu stredne horkú chuť s rozpoznateľnou arómou citrusov.
Diamant špeciál 13° Ležiak, alk. 5,5%, IBU 32
Svetlý ležiak varený zo 4 sladov a kvasený tradičným spôsobom. Charakterizuje ho plné telo a stredne jemná horkosť pochádzajúca z českých chmeľov.
Perla 11,5° Pšeničné pivo, alk. 4,7%, IBU 18
Osviežujúce pšeničné pivo s jemnou horkosťou s ľahkou príchuťou citrusových plodov, lipového kvetu a muškátu, ktorú mu dodáva kombinácia nemeckých a amerických chmeľov.

Celé portfólio pív pivovaru Herrenwald si môžete pozrieť na ich podstránke u nás: www.zivepivo.sk/herrenwald.

#herrenwald #pivovar #beerstation

"Pivo bez paľenky, vyrucené peňeži"

Darčekové poukazy

Výhodné multipacky s darčekom

Pivný MYSTERY box

Close Menu
×
×

Cart