Pivný kvíz v Rotunde v Trnave overí vedomosti v 4 kategóriách

2. kolo Pivného kvízu v Trnave sa uskutoční už o týždeň, v polovici augusta a overí pivné vedomosti súťažiacich v 4 kategóriách. K tomu pribudne aj vizuálne multimediálne kolo a aj osvedčená súčasť Touch & Taste. Hosťujúcim podnikom bude Rotunda Spiegelsaal.

Ako už býva zvykom, a nie je tomu inak ani pri iných súťažiach, základom úspechu je príprava. Súťažiaci sa môžu na Pivný kvíz pripraviť štúdiom informácii na našom webe a odmenou za to budú hodnotné ceny od našich partnerov pre prvé 3 víťazné tímy. Tie dostanú darčekové tašky s mixom pív a drobností od partnerov, vrátane historických tričiek Trnavská 13. V rámci individuálneho bonusového kola, v ktorom sa súťaží s mobilom v ruke, získajú prví traja na stupňoch víťazov 5l súdok od pivovaru ŽiWELL, 3l sklenenú fľašu Beer Station s pivom a tiež 10 eurovú poukážku do Beer Station.

Ako už býva zvykom, a nie je tomu inak ani pri iných súťažiach, základom úspechu je príprava. Súťažiaci sa môžu na Pivný kvíz pripraviť štúdiom informácii na našom webe a odmenou za to budú hodnotné ceny od našich partnerov pre prvé 3 víťazné tímy. Tie dostanú darčekové tašky s mixom pív a drobností od partnerov, vrátane historických tričiek Trnavská 13. V rámci individuálneho bonusového kola, v ktorom sa súťaží s mobilom v ruke, získajú prví traja na stupňoch víťazov 5l súdok od pivovaru.

Partneri Pivného kvízu:
Piešťanský pivovar ŽiWELL
Pivovar Simeon
Pivovar Vŕšky
  • Kočovný pivovar Voodoo Craft Brewery
  • Pánsky pivovar Bojnice

Celý proces kvízu trochu zefektívnime, odpoveďové hárky si budú ako je zvykom v Rotunde opravovať tímy navzájom, ochutnávkové kolo bude na začiatku a nebude chýbať aj vizuálne multimediálne kolo, ktorého bližší obsah je zatiaľ tajný.

Kategórie:
  1. pivovary na Slovensku
  2. pivné štýly a terminológia
  3. Touch&Taste
  4. slovenské pivá
Na Pivnom kvíze v Rotunde sa môže zúčastniť celkovo 9 tímov so 4-6 členmi. Vstupné je 2 eura na osobu a platí sa až na mieste (registrácia online).
Zábery z 1. kola Pivného kvízu vo Vodarni (spracoval Martin Sekera):

V prípade, že máte záujem zrealizovať Pivný kvíz v 3 kolách aj vo svojom meste resp. podniku či sieti podnikov, ozvite sa nám na 0911 648 669.

#pivnykviz #trnava

"Pivo bez paľenky, vyrucené peňeži"

Fľaškové pivo

Plechovkové pivo

5l Párty súdky

Close Menu
×
×

Cart