Pivný kvíz overí pivné vedomosti súťažiacich v Trnave – začíname vo VODAREN craft bistro

V polovici júla sa uskutoční prvý Pivný kvíz pod záštitou portálu Živé Pivo v trnavskom podniku VODAREN craft bistro. Spolu s hlavným partnerom Beer Station Trnava a Trnavská 13 boli vybrané celkovo 3 podniky v Trnave, v ktorých sa premiérová séria kvízov bude konať. Ide o 3 podniky, ktoré vyhrali hlasovanie návštevníkov 22. ročníku Pivného pochodu.

O 1. kole Pivného kvízu vo VODAREN craft bistro

16.7. o 19:00 pivný kvíz uvíta súťažiacich, ktorí sa môžu registrovať cez udalosť na stránke www.zivepivo.sk. Účastnícky poplatok je 2 eura na osobu (vstupenka za 8 eur sa po registrácii na webe platí za celý tím až na mieste). Maximálny počet členov tímu je 4 a maximálny počet tímov je 12. Súťažiaci budú môcť zažiť skvelú atmosféru pivného kvízu, ktorý bude v tento večer moderovať Miška Kicka, známa z rannej show WAKE UP rádia EUROPA 2. Súťažiť sa bude o hodnotné ceny od hlavného partnera Beer Station Trnava a Trnavská 13, ako aj ďalších partnerov Pivovar ŽiWELL, Kočovný pivovar Berhet, Kočovný pivovar Voodoo, Pivovar Vŕšky a Pivovar Simeon, ktorí dodajú hodnotné vecné ceny.

Prečo sa prihlásiť na kvíz

Okrem pivných cien od našich partnerov ako je pivný súdok pre partiu, množstvo fľaškových pív, poukážky do Beer Station či Prehliadka pivovaru s výkladom a občerstvením pre víťaznú partiu, budete môcť vyhrať aj rôzny merchandising ako sú tričká od Pivovaru Vŕšky alebo tričká z rôznych ročníkov pivného pochodu Trnavskej 13. Každý účastník obdrží aj zľavové poukážky do Beer Station. Tímy môžu súťažiť na všetkých 3 kolách Pivných kvízov v Trnave a ten tím, ktorý získa v súčte najviac bodov, si odnesie titul Grand Beer Champion a špeciálnu cenu, ktorá zatiaľ ostáva prekvapením.

V neposlednom rade sa počas kvízu dozviete množstvo zaujímavých vecí o pivnej remeselnej scéne, o ľuďoch, ktorí ju tvoria, ktorí pre vás varia skvelé živé pivo.

AKTUALIZÁCIA: Ďalšie kola kvízov v Trnave

Po 1. kole Pivného kvízu vo VODAREN craft bistro sa uskutoční v auguste aj 2. a 3. kolo Pivného kvízu. Každý kvíz bude jedinečný, s veľkou pridanou hodnotou vo forme vzdelávania o kategórii remeselného piva, hodnotných darčekov a pútavou prehľadnou formou kvizu s použitím nových technológii. Veríme, že aj tieto ďalšie kola budú spestrené príjemnou Kvízmajsterkou.

2. kolo sa uskutoční v podniku Rotunda Spiegelsaal dňa 15.8. o 20:00 (štvrtok). Maximálna účasť 9 tímov s počtom 4-6 súťažiacich. Vstupné bude tiež 2 eurá na osobu. Čapovať sa bude premiérovo 2. várka piva TRNAVSKÉ ONÉ Jantárový ležiak 11,5°.

3. kolo sa uskutoční v podniku Piváreň DEPO dňa 27.8. o 20:00 (utorok). Maximálna účasť 10 tímov s počtom 4-6 súťažiacich. Vstupné bude tiež 2 eurá na osobu.

Vyžiadajte si organizáciu pivného kvízu vo Vašom podniku

Našim zámerom je zorganizovať v každom meste minimálne prvé 3 kolá prvej série pivných kvízov zamerané na slovenskú pivnú remeselnú scénu, ktoré budú organizované v dohodnutých podnikoch na základe konceptu, ktorý sa premiérovo odštartuje v Trnave. 3 unikátne kvízy s prekvapením a hodnotnými cenami od našich partnerov bude možné realizovať len v podnikoch, ktoré čapujú AJ remeselné pivo (nie výhradne). Podniky majú možnosť upraviť pivné menu počas kvízu a spoločne s nami naplánovať TAP TAKE OVER spolupracujúceho remeselného pivovaru na večer počas konania kvízu alebo nejaký ďalší nadchádzajúci víkend. V prípade záujmu o zrealizovanie Pivného kvízu nás kontaktujte na 0911 648 669.

Rast kategórie skrz vzdelávanie

Základom rastu kategórie remeselného piva je rast povedomia spotrebiteľov o pive, pivných štýloch či samotných pivovaroch a ich príbehov. S touto myšlienkou vznikol aj webový portál Živé Pivo, ktorého cieľom je vzdelávanie spotrebiteľov piva o pivnej remeselnej scéne. Sme radi, že vďaka spolupráci s podnikmi a pivovarmi máme šancu spotrebiteľov vzdelávať nielen online formou, ale aj takouto offline aktivitou ako je Pivný kvíz.

Tešíme sa na vašu návštevu! 🙂

#beerstation #pivnykviz #zivepivo #ziwell #trnavska13 #vodarencraftbistro #rotunda #simeon #vrsky #voodoo #trnava

"Pivo bez paľenky, vyrucené peňeži"

Fľaškové pivo

Plechovkové pivo

5l Párty súdky

Close Menu
×
×

Cart