Novinka z pivovaru ŽiWELL pre výnimočnú svadobnú hostinu

Popri stálej výrobe obľúbených vrchne kvasených pív z produkcie pivovaru ŽiWELL ako Vandal Americká IPA či napr. APAč, prichádzajú z Piešťan pravidelne aj s novinkami. Predstavíme si Azacca Dwarf – Session IPA 12° a Marry Me Spiced Herb Beer 11° – špeciál varený Peťom na vlastnú svadbu.

Marry Me Special Wedding Spiced Herb Beer, plato 11°, obsah alkoholu 4,2% obj. , IBU 60.

“Vieme, že bežný človek o tom netuší, ale je to tak, že aj pivovarskí sládkovia majú súkromný život. Dokonca existujú pekné dievčatá, ktoré ich majú až tak radi, že si ich chcú zobrať. Takýto romantický príbeh sa prihodil aj nášmu hlavnému sládkovi a sládkovi roka v jednej osobe – Peťovi Demkovi. V bližšie neurčený deň konkrétne 1. septembrovú sobotu roku 2019 povedal aj on svoje „ÁNO“ a rozšíril rady ženáčov. Pri tejto príležitosti si navaril ľahkú IPU na svadobnú hostinu. Dostal, ale reklamáciu, že toto pivo je málo ružové a romantické. Zobral teda ešte poriadnu hrsť ibišteku, ruže, levandule a pomiešal ich v dry hope s citrou, mosaicom a vzniklo prvé piešťanské svadobné pivo Marry Me. Tento pivný špeciál má príjemnú červeno-hnedú farbu (pri správnom dopade svetla a dostatočnej predstavivosti ružovú … ) a hustú bielu penu. Vo vôni cítiť ibištek, ovocie a citrusy. Po napití ako prvé cítiť sviežosť a ľahkosť  byliniek ibišteka a ruže, postupne sa presadzuje pivo a nastupujú tóny sladu a celý zážitok uzatvára pravá chmeľová horkosť. Celkovo je pivo svieže a zároveň jemné ako teplý septembrový deň. Ak chcete ochutnať, neváhajte, svadobné pivo si človek varí len pár krát za život.” –uvádza pivovar na svojom facebooku.

Peťovi a Evičke prajeme krásny a šťastný spoločný život, plný láskyplnej horkosti a chmeľovej plodnosti 🙂

Tvoje hodnotenie?

Klikni na hviezdičku pre hodnotenie

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hodnotení: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buď prvý/á hodnotiteľ

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Mrzí nás vaše negatívne hodnotenie

Vaša spätna väzba je dôležitá

Napíšte nám, čo môže byť lepšie

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Nezaradené

Beer Station Fest opäť v Tržnica Nivy!

  Pozývame vás na ďalšie pokračovanie festivalu remeselých pív – BEER STATION FEST.Zavíta k nám opäť viac ako desať pivovarov zo Slovenska, Čiech a Poľska. 

Aktuality

6. Narodeniny Beer Station

Ahojte kamoši 🙂 Pozývame vás na prvú tohtoročnú Beer Station Párty, ktorá sa ponesie v duchu našich 6 narodenín 🎂 a bude to poriadne veľká párty

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Close Menu
×
×

Cart