Náš chladený sklad je už oficiálny, pivo si ten chlad zaslúži!

Od začiatku sa snažíme náš e-shop riadiť profesionálne. Tento týždeň sme dostali oficiálne stanovisko Regionálneho úradu verejného zdravotníctva v Trnave, na základe ktorého sa náš prenajatý chladiarenský sklad stal oficiálne povoleným skladom pre uskladňovanie fľaškového a sudového piva. Remeselné pivo si to nielenže zaslúži, ale aj nevyhnutne vyžaduje.

V sklade, ktorý sa nachádza na Chovateľskej ulici číslo 5 v Trnave, máme uskladnené pivo či už vo forme fľaškového/plechovkového, ale aj sudového piva pre účely našej kamennej prevádzky v OC Galéria Tesco v Trnave. Predpokladám, že všetci viete, že remeselné pivo si vyžaduje zodpovedné skladovanie v teplotnom rozmädzí 8-12°C. Náš e-shop sme spustili s plnou dávkou zodpovednosti voči pivu, voči vám, našim zákazníkom. Náš e-shop sme rozbehli preto, lebo sa v pive vyznáme a sme zodpovední aj voči pivovarom, ktoré nám pivo dodávajú. Nikto by nás dlhodobo nepodporoval, ak by vedel, že o ich pivo nebude poctivo postarané. Kazili by sme tak meno nielen sebe, ale aj slovenským či zahraničným pivovarom, ktorí sú vo väčšine prípadov naši blízki priatelia.

S tým súvisí nielen nájdenie vhodného skladu, ale aj oficiálne stanovisko hygieny v danom regióne, ktorá naše aktivity odsúhlasí. Aj napriek tomu, že samotný sklad si drží aj bez pusteného chladenia teplotu na úrovni 13-14 stupňov a nás aktívne chladenie stojí dodatočné náklady, pivo si vážime natoľko, že teplotu v sklade udržiavame na úroveň 8°C. Musíme sa príznať, že v chladnejšom počasí to nie je moc príjemné, avšak všetci sa tešíme na leto, kedy sa v sklade aj my sami schladíme z vonkajších horúčav.

Najdôležitejší je vždy úsmev a nás tá práca tak veľmi baví, že akýkoľvek problém je pre nás výzvou. Pre mňa osobne je záhadou, že za vyše mesiac fungovania sa nám v sklade nerozbilo ešte ani jedno pivo. Asi začnem dávať na stenu čiarky za každý takýto deň.

Naša ponuka sa ku dnešnému dňu (15.5.2020), t.j. po vyše mesiaci od spustenia, vyšpĺhala na 219 rôznych pív skladom (čo tvorí cca 1200 pív zásobu) a takmer každý týždeň dokupujeme nové regále.

Pre pivovary poskytujeme aj možnosť uskladniť si ich tovar u nás, pretože celý sklad má rozlohu 110m2 a s heslom “dobrého piva sa veľa vojde” sa snažíme pracovať na tom, aby sme svoj sklad využili aj ako maloobchodné a veľkoobchodné miesto, kde si po neho môže prísť osobne každý. Či už podnik pre zásoby do svojej chladničky, alebo hocikto z Vás, komu sa nechce klikať na webe a má cestu okolo Trnavy.

Veríme, že len týmto profesionálnym prístupom dokážeme dlhodobo udržať našu podnikateľskú aktivitu úspešnú. Prvoplánových e-shopov rôznych kategórii bolo veľa. My máme eminentný záujem stať sa lídrom na trhu a každý deň uspokojovať vaše chuťové bunky. Snažíme sa zlepšovať vo všetkom, čo robíme a aj keď nič nie je nikdy dokonalé, ak sa každý deň zlepšíme čo i len o kúsok, vyčarí nám to úsmev na tvári. Dôkazom toho je množstvo objednávok, ktoré sme vybavili ku vašej spokojnosti.

S láskou ku pivu, s pozdravom

Ing. Ján Staškovič, Roman Šula, František Šomodík a Ing. Michal Stoklasa

Tím ŽIVÉ PIVO

Nájdi nás na sociálnych sieťach

Objavuj Živé Pivo na Slovensku

Na našom webe nájdeš sekciu "PODNIKY", kde je zoznam rôznych pivných podnikov s remeselným pivom. Vo vyhľadávači zadaj rôzny typ pivného zážitku - napr. jedlo v regióne "Burger Orava" a ponúkne ti všetky podniky na Orave, kde si môžeš dať výborný burger a poctivé remeselné pivo. Vyskúšaj si to a naplánuj si pivné výlety po Slovensku

Od našich partnerov

Predošlé
Ďalšie
Close Menu
×
×

Cart