Košice žijú hokejom, hokejové pivá a Fíni v Dobrých časoch

Hokejový ošiaľ začína a my vám prinášame 1. reportáž s hokejovými špecialitami, ktoré zdobia tento (pivný) šampionát. Pozrite sa, čo si na východe našej hokejovej republiky pre vás a zahraničných fanúšikov pripravili.

Pre túto príležitosť si pre vás v Pivovare Hostinec pripravili prekvapenie – jedinečné pivo BODYCHECK!

Nečekuj puk, čekni radšej pivo! Košické pivo majstrovstiev sveta v hokeji 2019!

“S láskou k hokeju a pivu sme pripravili špeciál v štýle American pale ale (APA). Zaujme krásnou oranžovo-červenkastou farbou, zachutí chmeľovou horkosťou a využije presilovkou ovocných tónov citrusov. Bodycheck podčiarkne zážitok z Majstrovstiev sveta v hokeji a priamym ťahom na bránku vám (v najlepšom slova zmysle) vyrazí dych.” – uvádza pivovar na facebooku.

Pivný štýl: APA
Plato: 12°
Alkohol: 5,42%
Pivovar Hostinec – viac na: www.zivepivo.sk/pivovar-hostinec
Otváracie hodiny:
Pondelok – Štvrtok – od 14:00 do 00:00
Piatok – od 14:00 do 02:00
Sobota – od 14:00 do 01:00

Web: www.pivovarhostinec.sk

Padre Craft Brews a jeho lapačka

Padre má tiež rád hokej a dobré remeselné pivo. Preto s radosťou prikývli na spoluprácu s Košice Región a Pivovar Kaltenecker, z ktorej vyšla Lapačka. Jediné dva sudy na Slovensku budú narazené v pokhoi (1 ks) a v Gottwaldka (1ks), zvyšok je skrytý vo fľašiach. Nazdravie!

India Pale Lager – pivný štýl snúbiaci klasiku s modernou, tradičný spôsob výroby s jedinečnou kombináciou chmeľov zo starého kontintentu a nového sveta

Dobré Časy upravujú menu, vítajú Fínov

V Dobrých Časoch menia menu, nie však cenu. Po prečítaní rozsiahlych diskusií na FB sa rozhodli NENAVÝŠIŤ ceny jedla a pitia v Dobrých Časoch. “Vážmime si naších hostí, vďaka ktorým sme tu už šiesty rok.” – uvádzajú na svojej facebookovej stránke.
Na stoloch síce návštevníkov čaká “nový” lístok, no je to iba z dôvodu obmedzenia ponuky jedla za účelom odľahčenia kuchyne pri zvýšenom nápore. Pre verejnosť je otvorený dolný bar (alebo dolná terasa v závislosti od počasia). Odporúča sa rezerovvať si stôl vopred. Horný bar je už viac ako rok rezervovaný fínskemu funclubu, ktorý si tam okrem účastníka fínskej SuperStar doniesol aj vlastného komentátora- 5 násobného víťaza Stanley Cup-u, bývalého reprezentanta Esa Tikkanen. Nuž fínskych fanúšikov, ktorí sa v Dobrých Časoch nachádzajú vo zvýšenom počte, treba prirodzene tolerovať a ukázať im, že Slováci sú národ pohostinný a tolerantný.

Beer Station s hokejovým debaklom a pánom DzuriLAGERom

Okrem toho, že v Beer Station prebieha tipovacia súťaž dokopy o 69 litrov pív, majú v prevádzke v Košiciach tiež už aj nové hokejové fľaše a tiež 2l plasťáky. “Ako pivnú novinku prinášame aj novinku od chalanov zo Slovenský Národný Pivovar a to ich parádny ležiak venovaný jednej neskutočnej hokejovej legende – Vladimírovi Dzurillovi” – uvádza prevádzkar Beer Station Košice Matúš Bíly.
Takto si uctievajú legendy a začínajú si spolu s Vami užívať hokejové majstrovstvá! Totižto, ak sa vám neušiel stôl v meste plnom turistov, výborné živé pivo si môžete vďaka tejto prevádzke vychutnať v pohodlí domova. Prevádzku nájdete v OC Cassovia (bývalý Carrefour) vedľa vstupu do Lidl otvorenú od 9:00 do 20:00.

#ms2019 #kosice #slovensko #snp #padrecraftbrews #beerstationkosice #pivovarhostinec #dobrecasy #godtimes

"Pivo bez paľenky, vyrucené peňeži"

Close Menu
×
×

Cart