Festival Živého piva v Dunajskej Strede

Cieľom projektu Živé pivo je podporovať a prezentovať slovenské remeselné pivovary a byť osobne bližšie k vám – nadšencom živého piva. Začíname v Dunajskej strede už 25. mája v podniku Venezia Guest House Festivalom Živého piva v podaní Craft Beer & Barbecue Weekend. Nebude chýbať ani Rye Island TAP Takeover.

Spolu s našim redaktorom Señor Cerveza organizujeme event Craft Beer & BBQ weekend (Festival Živého piva), na ktorom odprezentujeme v domácom prostredí skvelý pivovar Rye Island Beer v štýle Rye Island TAP Takeover – čiže sládok a majiteľ pivovaru príde osobne a predstaví svoje piva.

Čapovať sa samozrejme bude z BEER STATION dodávky do pohárov aj do fliaš so sebou a naše vaše žalúdky a chuťové poháriky bude naplňať aj skvelý Barbeque – Smoker Boys Dunaszerdahely. Okrem týchto lokálnych pív budú na výčape aj ďalšie skvelé remeselné pivá zo Slovenska a Čiech. Cieľom je predstaviť Remeselný pivovar Hellstork a Pivovar ŽiWELL, ponuku doplniť o skvelé pivá z českej produkcie (Pivovar Clock, Chernobeer a iné).

Sledujte náš magazín a podstránku Festival Živého piva a budete vždy informovaní, čo je nové a čo sa chystá v rámci série festivalov.

#festivalzivehopiva #ryeisland #senorcerveza #dunasjkastreda #trnava #velkymeder

"Pivo bez paľenky, vyrucené peňeži"

Close Menu
×
×

Cart