Dobrá stratégia je Vaša výhra! Školenie pre pivovarníkov a majiteľov pubov

V spolupráci s Národným podnikateľským centrom sme pripravili odborné školenie v téme “Dobrá stratégia je Vaša výhra” zamerané na marketingovú komunikáciu začínajúceho ale aj pokročilého podniku, ktorý potrebuje denne komunikovať so svojimi zákazníkmi. Školenie je prispôsobené pre potreby ako výrobcu, tak aj predajcu a pripravené pre potreby projektu Beer Station a Živé Pivo. Je však veľmi vhodné aj pre manažérov pivovarov a podnikov, ktoré predávajú prémiový produkt – Remeselné “Živé Pivo”.

ŠKOLENIE PREBEHNE UŽ 27.6. o 09:00 V PREŠOVE V NPC – LINK NA PRIHLÁSENIE: https://www.npc.sk/sk/events/dobra-strategia-je-vasa-vyhra/

Dobrá stratégia? Potrebuje ju každý, aj rozbehnutý podnikateľ. Na našom seminári vás skúsený lektor naučí vytvoriť si tú najefektívnejšiu a najrelevantnejšiu marketingovú stratégiu pre váš produkt, a vy si ju vzápätí môžete osdkúšať v podnikateľskej praxi!

Čo sa dozviete?

Čo si treba ujasniť pred tvorbou marketingovej stratégiečo je marketingová komunikácia a aké sú jej nástrojeako si vybrať tie správne kanály pre svoj biznisči je dôležité PRako pretaviť stratégiu v realitu.

Lektorom bude Mgr. Jakub Horváth, MBA. – na Katedre marketingu a medzinárodného obchodu vyučuje predmety v špecializácii Digitálny marketing, venuje sa tiež copywritingu, PR a obsahovému marketingu, je ambasádorom programu Grow with Google a trénerom programu #IamRemarkable od Google.

KEDY
27.06.2019

09:00 – 13:00 hod.

KDE
Budova UniCentrum (2. posch.)
Kúpeľná 6

080 01 Prešov

KONTAKT
Tím Rastového programu NPC Prešov: rp.po@npc.sk.
Účasť je bezplatná, počet účastníkov obmedzený.
Registrujte sa cez Žiadosť o účasť na podujatí, viď nižšie.
Ukončenie registrácie: 25.06.2019 do 12.00 hod.
Podrobnejšie informácie nájdete v Implementačnom manuáli TU

"Pivo bez paľenky, vyrucené peňeži"

Fľaškové pivo

Plechovkové pivo

5l Párty súdky

Close Menu
×
×

Cart