Čaro pivnej kozmetiky

Remeselnému pivu som podľahla pred štyrmi rokmi a pred dvomi mesiacmi som objavila pivnú kozmetiku. Áno, som skorá ale to nevadí. 🙂

Existuje množstvo pivnej kozmetiky, no ja mám tú od značky Bione Cosmetics, ktorú mám kúpenú z ich webu. Už nejaký ten mesiac používam pivný šampón a sprchový gél od tejto českej značky, zamilovala som sa do ich vône. Výhodou je, že oba výrobky sú unisex, bez parabénov, bez silikónov a dokonca vegan friendly.

Ako každá žena aj ja si dávam pozor, čo si napackám na vlasy a toto bol dobrý krok. Šampón mi nevysúša vlasy a ani pokožku hlavy, takže nespôsobuje lupiny. Vlasy mám po nich krásne lesklé a ako bonus i voňavé (vôňa mi pripomína jemnú mladinu). Šampón je koncentrát, takže vydrží dlhšie a stačí dať naozaj málo (ja som nevedela, že ide o koncentrát takže prvýkrát som si dopriala šampónu až až, 🙂 neskúšajte to). Úprimne, tento šampón ma naozaj nadchol, ale napriek všetkým pozitívam má jedno mínus, že v očiach štípe rovnako ako každý iný šampón (teda aspoň v tom ľavom oku:) ).

Sprchový gél, tzv. „sprcháč“ poznáme všetci ale tento je akoby ste sa kúpali v mladine, mňam, neskutočná vôňa. Taktiež ide o koncentrát, to znamená, že ho stačí málo. Ale poviem vám, neviem ho tak zredukovať, takže vždy si ho doprajem plnú dlaň.

Krásne pení, má hutnú penu ako stout, ibaže čisto bielu, obsahuje kyselinu mliečnu na vyrovnanie pH pokožky, takže je vhodný aj na tvár a intímne partie.

Napriek všetkému pozitívnemu má pre mňa sprchový gél naozaj veľké mínus, robí mi suché fľaky po pokožke (no nič čo by olejček alebo krém po sprchovaní nenapravil). Ale to som ja, priateľovi pokožku nevysúša.

Po odskúšaní a subjektívnom ohodnotení oboch výrobkov, vám ich určite odporúčam aby ste si aj vy spravili vlastný názor. Kebyže chcete vedieť čo všetko bolo použité v šampóne alebo sprcháči, tak navštívte ich oficiálnu stránku Bione.sk a pod jednotlivými výrobkami nájdete viac informácií.

#pivnakozmetika #bionecosmetics

"Pivo bez paľenky, vyrucené peňeži"

Darčekové poukazy

Výhodné multipacky s darčekom

Pivný MYSTERY box

Close Menu
×
×

Cart